O čem bude osmý díl v novém vysílacím čase? Nový muž v životě Olgy!

Svatby v Benátkách od tohoto týdne uvidíte v novém vysílacím čase, tentokrát se na ně můžete těšit každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě. Což znamená, že už za dva dny uvidíte další díl! Vytvořili jsme pro vás speciální sestřih toho, na co se můžete těšit.

V osmém dílu Svateb v Benátkách uvidíte několik nových postav! Olze se do života vrátí zapomenutá minulost. Charismatický José Pivoda, malíř a fotograf, se pokouší vrátit do jejího života. Všechno je ale trochu jinak, než tomu bylo před deseti lety, když se viděli naposledy. A Olga má z tohoto přízraku minulosti oprávněný strach.

Svatby v Benátkách – José s Romeem. Foto: archiv Prima

Na obrazovku se ve vedlejší roli vrátí oblíbenkyně diváků seriálu Cesty domů, Jitka Smutná. Ta si zde zahraje pošťačku Boženku a zároveň kamarádku Libuše Drozdové. Společně tak odhalí, kdo je Libušin amant, který ji posílá milostné dopisy. Na statku je o to větší radost, když se konečně z psychiatrické léčebny vrátí Ivan. A vypadá, že chce plný elánu nakročit zpátky do svého života. Je plný elánu. Dokonce změní i vztah k Marice. Hospitalizace mu viditelně pomohla.

V seriálu také uvidíte novou mileneckou dvojici. Tentokrát trochu nezvyklou, protože půjde o postarší milionářku, která se rozhodla užívat si života. A tak má mladého zajíčka. Dvojici si zahraje velice vtipná dvojice Jana Švandová a Václav Noid Bárta. Máte se na co těšit, protože ti dva by mohli hrát novou komediální dvojku. Jsou neuvěřitelně zábavní.

Podívejte se na ten nejlepší sestřih. To vše a mnohem více uvidíte již toto úterý ve 20:15 na Primě.

Nezapomeňte, že Svatby v Benátkách mají nový vysílací čas!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.