Seriály a filmy

10. listopadu 2014 15:00

Petra Kloidová

O Romeovi bez Romea: Kolikrát se natáčel jeho pád do necek plných vody?

Svatby v Benátkách jsou sice humorný seriál, ale Filip Blažek už v tomto seriálu zažil pár fyzicky náročných scén (ne, tím nemyslíme jeho milostné avantýry:) Už podruhé se nedobrovolně jako Romeo vykoupal v ledové vodě. Tyto scény jsou důkazem Murphyho zákonů.

Říkáte si proč? Možná proto, že se jeho koupací scény nikdy neodehrávaly v parném létě, kdy se natáčely všechny ostatní scény, ale hlavně během brzkého jara nebo velice podzimního října. Tak to prostě během natáčení seriálů a nejen jich bývá. Letní scény, kdy herečky pobíhají v krátkách mini šatech s holymi nohy se natáčí v ledovém březnu.

Jak prolomit ledy

Na druhou stranu, Filip Blažek po svém skoku do rybníku moc dobře ví, jak (vysloveně) prolomit ledy. Pamatujete si na jeho scénu s matkou nevěsty, která odmítla přijít na svatbu vlastní dcery? Romeo byl tak akční a zároveň tak zoufalý, aby sličnou maminku přemluvil, že ho nenapadlo nic bláznivějšího než do rybníku opravdu skočit.

Ve čtvrtek jste mohli vidět Romea padat do necek plných vody. Mohlo se to natáčet v létě, ale tak to samozřejmě nefunguje (Murphyho zákonech pracují spolehlivě), takže se natáčelo ve velice studeném říjnovém počasí. Celou akci nám popsal představitel malého Dana, Kryštof Zapletal.

Postava Dana totiž stále Romea jako svého druhého tatínka neuznává, ba ani jako partnera jeho maminky Olgy. Když Romeo chce vyzvednout Dana a jeho sestru u babičky a dědy, Dan se vzepře a odmítne s Romeem jet zpět do Benátek. A tam se to stane, celou scénu vám krok za krokem popíše a zanalyzuje Kryštof.

Ve videu prozradí i takové věci jako třeba: kolikrát se scéna s neckami musela natáčet a jaká byla prvotní reakce Filipa, když se vykoupal v ledové vodě?

Svatby v Benátkách uvidíte v úterý a ve čtvrtek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.