Oblíbená seriálová mrcha Alice Bendová se vrací!

Alici Bendovou můžete znát jako mrchu z oblíbeného seriálu Velmi křehké vztahy. Teď se tato kráska vrací na televizní obrazovky v novém seriálu Svatby v Benátkách. Zařadí se její postava Loly Brajčič do seznamu seriálových mrch?

Postava, kterou hraje Alice Bendová, je pragmatická Lola Brajčič. Lola si založila společně se svou kamarádkou Olgou svatební salon v Benátkách nad Jizerou. Je to třicátnice, která už dávno ví, co od svého života chce. Zatímco sedí v kanceláři vlastního svatebního salonu a připravuje další podnikatelské plány, sní o velkých cílech, které jí Benátky nad Jizerou a malebný salon rozhodně nesplní. Je nad slunce jasné, že její podmanivá krása, připomínající famme fatale, a neústupnost ji v životě dostanou daleko.

Lola si prostě ráda užívá život. Je přímočará, sexy a od života chce něco víc než jen maloměstský obchůdek se svatebními šaty. Ona je ta, která má byznys v krvi a baví ji šokovat. Touží po velkoměstě a beztrestném užívání si luxusu.

Je Lola mrcha?

Ale je Lola opravdu mrcha, nebo prostě ví, co od života chce a nebojí si o to říct? Alice Bendová si o své seriálové postavě myslí, že nemusí být tak černobílá, jak by se mohlo na první pohled zdát:

"Lola je trochu mrcha a trochu vypočítavá, ale především je pragmatická. Chce se mít dobře, chce mít vedle sebe někoho, kdo ji bude podporovat finančně, ale zároveň je velmi podnikavá a není líná. Je to žena činu. Nemůžu říct, že by mi byla úplně nesympatická, jako třeba mé jiné postavy, které jsem hrála. Lola je činorodá, nečeká, co jí kdo dá. Necítím k ní odpor."

Alice Bendová je herečka, která by o seriálových a filmových mrchách mohla napsat romány. Zahrála si jich několik, avšak v paměti diváků uvízla nejvíc její postava Simony ze seriálu Velmi křehké vztahy. O tom, že Simona byla výstavní mrcha, není pochyb. To musela uznat i sama její představitelka:

"Simona v Rodinných poutech byla občas docela odporná. Ale měla jsem ji stejně ráda, protože to byla moje postava, žila jsem s ní 6 let. Stejně tak se těším na Lolu. Tenhle seriál je velmi realistický, nikdo nemůže říct, že se to nemůže stát. Je to prostě ze života."

Alice tvrdí, že se ona sama v životě rozhodovat hlavou neumí, jde tam, kam ji táhne srdce, což se jí někdy osvědčilo, jindy naopak. Pokud už si však někdo nechá, stejně jako v případě Loly, vypomáhat od partnerů, neodsuzuje to. Prioritou této herečky a modelky jsou však děti, pro které udělá první poslední. Kvůli svému prvnímu těhotenství také opustila roli Simony. Chtěla se na sto procent věnovat roli matky, která ji zcela naplňuje.

Mrchy všude, kam se podívášAlice byla kdysi objevena fotografem Jadranem Šetlíkem, který z ní udělal modelku. Modelingu a reklamě se věnuje přes dvanáct let. Její první filmová role byla role Mirjany v Báječných létech pod psa. Objevila se i jako partnerka Michala Dlouhého ve filmu Sametoví vrazi a v tragikomedii Duše jako kaviár. V seriálu zazářila jako Simona nejprve v Rodinných poutech, poté ve Velmi křehkých vztazích. Chladná krása ji předurčuje k tomu, aby hrála ty nejpodlejší mrchy, které si umíte představit. Jde jí to dokonale. A jaká bude doopravdy její nová postava Lola Brajčič? To uvidíte sami...

Kamera: Jan Kandera

Redaktorka: Petra Kloidová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.