Odhalíme vám všechny nové postavy z druhé série Svateb v Benátkách!

Kromě pokračování příběhů stávajících postav z první série, kdy se určitě těšíte na to, jak Olga vyřeší sporné otcovství dvojčat, jestli si Lenka vezme Davida a jak to vlastně dopadne s Marikou a Josém, na vás čekají i nové postavy v druhé sérii a nové příběhy.

Jak nám prozradil režisér druhé řady Svateb v Benátkách, Ján Novák, otcovství bude jedno velké téma pro druhou sérii. Pokračování Svateb bude trochu více dramatické: "Projeví se i některé hříchy z minulosti u postavy, u které byste to absolutně nečekali, stejně tak se objevují i nové lásky a nové nečekané vztahy," prozrazuje.

Nové lásky možná čekají i nové postavy. V druhé sériie Svateb, kterou uvidíte již příští týden 10. února ve 20. 15 poznáte už pár nových postav. My vám ovšem už teď představíme všechny, na které se můžete těšit v průběhu druhé série.

Držte se, začínáme:

MUDr. STANISLAV JONÁŠ (Bob Klepl)

„Nemám moc zubařské kreativity, zato život a hlavně ženy ovládám dokonale“.

Jonáš je zubař „na dožití“, nikdy neměl žádnou kariéru, za totality cementoval zuby na středisku. Pokud jde o současné technologie, dávno mu ujel vlak. Ani ho nehonil. O dentální hygieně tvrdí, že není potřeba. Celou totalitu o ní nikdo neměl ani páru a taky lidem zuby nevypadaly. Většinou. Jonáš je strašně na ženské. A ordinaci pokládá za nejlepší seznamku. Ale stačí mu jen vzplanout, mít románek a zase pryč. Proto si vybírá zásadně vdané dámy.

Chcete se dozvědět více?

ROMANA VÁGNEROVÁ (Adéla Gondíková)

„Vím, co chci a obvykle toho i dosáhnu. Pozor na mě!“

Tvrdá podnikatelka, která umí jít přes mrtvoly. Překážky jsou pro ni výzva. Klame tělem, protože působí křehce. Je vdaná, má malé dítě, ale život v domácnosti by jí nevyhovoval. Potřebuje se realizovat, jede na adrenalin. Má překvapivě slabost pro typ mužů, kteří jsou neambiciózní. Občas se proto schází s doktorem Jonášem. Fascinuje ji, že se nikam nežene.

Chcete se o postavě dozvědět více?

KAMILA SOBOTOVÁ (Kateřina Brožová)

„Hledám lásku, ale bojím se to říct nahlas“

Reprezentantka farmaceutické firmy. Chladná kráska, která okouzlí Romea. Postupně odhaluje její minulost, která není na vztahy právě šťastná. Jedinou Kamilinou skutečnou láskou je její nemanželská dcera Róza. Vřelý Romeo ví, jak Kamilin chlad rozpustit.

Chcete se dozvědět něco více?

HELENA JÁNSKÁ (Dana Batulková)

„Žiju a šiju. V tom druhém jsem úspěšnější.“

Dámská krejčová, na kterou se stojí fronta. Má výborné nápady a je precizní. Začne spolupracovat se salonem. Je rozvedená, děti už jsou dospělé, žije sama a nevadí jí to. Ale muži o ni mají pořád zájem. I Karel (Petr Kostka) by si dal říct … Helena je už ale zvyklá na svůj styl života. Vyhovuje jí. Chodí nápadně oblečená a sbírá brože.

Chcete se o postavě Heleny Jánské dozvědět něco více?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.