Olga chystá lest na Filipa

Svatby v Benátkách – Co uvidíte ve dvanáctém díle

Co uvidíte v dalším díle Svateb v Benátkách? Uvedeme ho sice až v úterý ve 20:15 na Primě, ale už teď vám nabízíme exkluzivní pohled do tohoto dílu. Co se bude dít? Olga vytasí drápky. Chystá malou lest na Filipa, která má jejich vztah prozradit. Během jedné ze svateb se také odehraje smutné drama.

Zatímco je Olga pryč a Libuše se stará o dvojčata, v jejich bytě se řeší, kdo asi Olze poslal svatební šaty, které si vysnila. Není pochyb o tom, že Olga bude muset s pravdou ven. A to se jí také povede přesně ve chvíli, kdy Libuše vypráví krejčímu Zelenému, že si Olga bude brát Josého Pivodu. Byla by to sice krásná představa, ale Olze v té chvíli už na krk dýchá totálně vytočený Filip. A tak ho Olga konečně představí. Jen se zapomene zmínit, že je tak trošku ženatý...

Mračna se stahují nad Aloisem, tatínkem Ivana a Olgy. Příšerně ho bolí zub, ale odmítá jít k zubaři. V té nejzašší chvíli ho odveze Ivan k Davidovi Grábnerovi. Předtím se však pro Olgu staví ve svatebním salonu, kde se po třinácti letech potká s Lolou, s kterou chodil kdysi na základní školu. Co si budeme povídat, Lola za tu dobu vyrostla a zkrásněla. Ivan je naprosto okouzlený.

Ultimátum od Krejzové

David Grábner ošetří bolavý zub Aloise, ale ve své dobrotě také udělá mladé slečně bílé výplně zcela zadarmo. Lenka tak spočítá, že přijdou o jedenáct tisíc. A to je celý David Grábner, který mimoto s Lenkou prožívá krásné časy v novém bytě, kam je chodí často navštěvovat paní Krejzová.

Ta se ovšem dovtípila, že Filip řekl Elišce, že nechce děti. Začne mu mluvit do duše a je si naprosto jistá, že Filip své manželce zahýbá. Synovi dá dokonce brutální ultimátum, které ještě může hodně změnit vztah k Olze.

Během jedné ze svateb, které má na starosti Olga se stane otřesné neštěstí.

To však uvidíte už v úterý ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.