Olga Drozdová vám svatbu zařídí, ale svoji lásku teprve hledá

Hlavní postavou nového seriálu Svatby v Benátkách je blonďatá majitelka svatebního salonu. Olga je ženou mnoha tváří. Jako podnikatelka na maloměstě je také matkou-samoživitelkou, která se musí postarat o svoje dvojčata Emmu a Dana. Zatímco ona pomáhá stvrdit lásku ostatním, tu svoji teprve hledá.

Olgu Drozdovou poznáte v seriálu jako ženu, která je neustále ve spěchu. Říká se, že matky jsou ty nejlepší manažerky na světě a Olga to jen potvrzuje. Společně s kamarádkou Lolou buduje svatební salon, který si založily ve svém rodném městě.

Olga miluje kontakt s lidmi a dovede zachránit každou svatbu, která se plnou parou řítí do kolonky "nejhorší svatba roku". Svatební salon je pro ni vším. Zatímco Lola dohlíží spíše na placení faktur, Olga má na starosti terén a práci s nervózními svatebčany. Někdy musí usměrňovat příliš cílevědomou Lolu a současně se snaží vytvořit příjemnou a přátelskou atmosféru celého salonu. A to i v případě, kdy neví, kde jí hlava stojí a pobíhá po kočičích hlavách na jehlách, aby všechny přípravy nutné k dokonalé svatbě stihla.

Olgu Drozdovou hraje krásná Petra Hřebíčková, která je prý o něco méně romantická než její postava. Olgu vnímá jako ženu s velkými ideály:

"Mám svatební salon, který jsem založila se svojí kamarádkou Lolou. Lola ho víceméně financovala a já spíš přináším nápady. A je to můj splněný sen, mít svatební salon. Mám dvojčata, dvě krásné děti, ale jsem pořád svobodná. A zažívám velké peripetie, co se týče lásky, a těžkosti s hledáním toho pravého, toho prince na bílém koni."

Svatba, to je hlavně bílá elegance, kterou Olga nosí jako pracovní úbor. Někdy je však potřeba navštívit svou rodinu na malebném statku, a proto se nebojí vzít si holínky a zajet pozdravit tatínka na pole, aby se ujistila, jestli něco nepotřebuje. Miluje a buduje ideu velké rodiny, která si je co nejblíže. Olga Drozdová v sobě snoubí eleganci krásné, mladé a úspěšné ženy, ale zároveň nezapře nutnou praktičnost v životě. Jako matka dvou malých dětí se musí ohánět a její svatební zakázky jí kolikrát dokážou připravit více či méně (ne)milá překvapení, s kterými se musí vypořádat svědomitě a s humorem. Je to zodpovědná mladá žena, které ke štěstí zbývá jen najít toho pravého.

Láska je pro Olgu bolavým tématem. Hledá toho pravého, a i když se kolem ní motá muž, kterému by třeba i ráda podlehla úplně, jejich vztah má tolik "ale", že počítat s ním do budoucna by bylo poněkud bezhlavé. Najde během životního shonu zaneprázdněné ženy toho pravého? To uvidíte sami...

Kamera: Jan Kundera

Redaktorka: Petra Kloidová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.