Olze zaklepe na dveře nebezpečná minulost. Měl by se Filip mít na pozoru?

Nikdo ho nečekal. Ukázal se po deseti letech jako zjevení. Se stejným lišáckým úsměvem, jen s pár šedinami na skráních. Tento muž Olze zaklepe na dveře a hodlá jí změnit život? Nebo ne? Co uvidíte v dalším díle seriálu Svatby v Benátkách!

Osmý díl seriálu Svatby v Benátkách je plný změn. Už dnes můžete sledovat Benátky dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek na Primě ve 20.15.

V osmém dílu Svateb v Benátkách také uvidíte několik nových postav! Po deseti letech se do města vrátí Olžin bývalý milenec. Charismatický José Pivoda, malíř a fotograf, kterému umřel otec, musí zařídit v Benátkách pohřeb, zároveň se však rozpomněl na pár krásek, které tady před deseti lety zanechal. Pivoda má takový pocit, že se nic nezměnilo, a tak si bez okolků dojde pro Olgu Drozdovou, která mu kdysi ráno utekla z jeho postele. Olga se však naprosto zhrozí! A má pádný důvod.

Pošťačka Boženka pomůže odkrýt anonymního milovníka

Na obrazovku se ve vedlejší roli vrátí oblíbenkyně diváků seriálu Cesty domů, Jitka Smutná. Ta si zde zahraje pošťačku Boženku a zároveň kamarádku Libuše Drozdové. Společně tak odhalí, kdo je Libušin amant, který ji posílá milostné dopisy. Na statku je o to větší radost, když se konečně z psychiatrické léčebny vrátí Ivan. A vypadá, že chce plný elánu nakročit zpátky do svého života. Dokonce změní i vztah k Marice. Hospitalizace mu viditelně pomohla.

V seriálu také uvidíte novou mileneckou dvojici. Tentokrát trochu nezvyklou, protože půjde o postarší milionářku, která se rozhodla užívat si života. A tak má mladého zajíčka. Dvojici si zahraje velice vtipná dvojice Jana Švandová a Václav Noid Bárta. Máte se na co těšit, protože ti dva by mohli hrát novou komediální dvojku. Jsou neuvěřitelně zábavní.

To vše a mnohem více uvidíte již toto úterý ve 20:15 na Primě.

Nezapomeňte, že Svatby v Benátkách mají nový vysílací čas!

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.