Ošklivka Katka si ve Svatbách v Benátkách bere svého reálného partnera!

Všichni si nejspíše pamatujete úspěšný primácký seriál Ošklivka Katka, kde si hlavní roli zahrála Kateřina Janečková. Ta se teď vrací v plné kráse a s těhotenským břichem přímo do Svateb v Benátkách. Její seriálové těhotenství ovšem bude mít velice dramatické vyústění. Už dnes večer!

Před pár díly jste mohli vidět v seriálu Svatby v Benátkách novou postavu, gynekoložku Míšu Krátkou. Míša je praktická, leč neformální žena, která si na formality moc nepotrpí. A její těhotenství před svatbou je toho důkazem. Během seriálu společně s ní a její kamarádkou Eliškou, Filipovo ženou, otevírají diskuzi, jestli je v pořádku rodit doma, nebo je lepší vydat se během tohoto náročného fyzického a psychikého procesu do rukou lékářu. Míša Janečková má jako lékařka jasno.

Vy stále můžete hlasovat o tom, co by bylo pro Elišku nejlepší.

Zatímco si Míša ve svatebním salonu objednala jenom slavnost nazvanou Baby shower, rozhodla se i ve vysokém stádiu těhotenství pro svatbu. Tedy tak trochu z donucení. Míša se původně vdávat nechtěla a než se svatbou konečně souhlasila, je už v devátém měsíci těhotenství. „Z téhle seriálové dvojice jsem já ten, kdo si přeje svatbu, takže do ní svou partnerku trochu nutím. Vlastně ji uženu, většinou to bývá obráceně a ženy uhánějí muže, ale hraju tady ornitologa, který je citlivý a hodně si potrpí na rodinu,“ říká Radim Jíra. Do obřadní síně přijde Míša ve chvíli, kdy už má kontrakce. Jako profesionálka, která odrodila spoustu dětí, věří, že to zvládne. Jenže nezvládne. Ještě štěstí, že za svědka jí jde kolega - primář gynekologie, který jí sňatek odsvědčí a vzápětí jí pomůže porodit její dítě.

Ošklivka Katka si vzala svého reálného partnera

Kateřina Janečková prožívá sice tzv. seriálové těhotenství, jedna věc v její roli je však zcela reálná. Její ženich a nastávající manžel je její stálý partner Radim Jíra. Dvojice sice v reálném životě není sezdaná, ale během natáčení oba dva vtipkovali, že si s fotkami ve svatebním vystřelí ze svých kamarádů. „ Já jsem v rodině bohužel prozradila, že budu točit svatbu. Kdybych to neřekla, mohli jsme si tu udělat svatební fotku a poslat ji rodině i kamarádům, jako že jsme se vzali. My jsme spolu totiž už hodně dlouho a na svatbu se nás pořád někdo ptá. Škoda, že u toho rodím, mohli jsme se vzít nanečisto,“ vysvětluje se smíchem Kateřina.

Nabízí se však otázka, jestli je příběh Míši, která porodí během obřadu zcela reálná? U této netypické svatby samozřejmě nemohli chybět jak záchranáři, kteří si v následné scéně i zahráli, tak také odborný poradce. „Ptali jsme se pana porodníka a on říkal, že taková situace, kdy nevěsta porodí během obřadu, vůbec není přitažená za vlasy, naopak je poměrně reálná a klidně se může stát,“ říkala Kateřina.Dramatickou svatbu uvidíte už dnes večer ve 20.15 na Primě ve Svatbách v Benátkách!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.