Podívejte se do zákulisí natáčení milostné scény Martina Krause

Martin Kraus si užil v úterý trochu toho stresu. Tak většina herců nazývá natáčení milostných scén. Jeho seriálová postava totiž podvedla svoji seriálovou (a těhotnou!) manželku Lenku.

"Naštestí šlo o scénu, která skončila jen vášnivým polibkem. Ale obecně milostné scény nemám rád jako většina herců," prozradil nám Martin Kraus na natáčení. Jeho seriálový charakter, David Grábner, se odhodlal vyzkoušet, jestli měl žárlivý expřítel Hanky pravdu v tom, že stále tančí v pražském night clubu u tyče. Bohužel ji u tyče opravdu našel. Hanka se naštvanému Davidovi snažila všechno vysvětlit a jejich hádka skončila (pro diváky naznačeným) sexem.

David si také ve čtvrtečním dílu prožil pořádnou morální kocovinu. Napínavou scénu si ovšem tento týden vyzkoušela i Veronika Gajerová, který hraje učitelku matematiky Dagmar. Té se na jedné z procházek zřítila žačka do propasti. Shodou okolností to byla Kamilina dcera a museli zasahovat hasiči. Ti opravdoví zasahovali ovšem také.

Podívejte se do zákulisí natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.