Podívejte se do zákulisí natáčení milostné scény Martina Krause

Martin Kraus si užil v úterý trochu toho stresu. Tak většina herců nazývá natáčení milostných scén. Jeho seriálová postava totiž podvedla svoji seriálovou (a těhotnou!) manželku Lenku.

"Naštestí šlo o scénu, která skončila jen vášnivým polibkem. Ale obecně milostné scény nemám rád jako většina herců," prozradil nám Martin Kraus na natáčení. Jeho seriálový charakter, David Grábner, se odhodlal vyzkoušet, jestli měl žárlivý expřítel Hanky pravdu v tom, že stále tančí v pražském night clubu u tyče. Bohužel ji u tyče opravdu našel. Hanka se naštvanému Davidovi snažila všechno vysvětlit a jejich hádka skončila (pro diváky naznačeným) sexem.

David si také ve čtvrtečním dílu prožil pořádnou morální kocovinu. Napínavou scénu si ovšem tento týden vyzkoušela i Veronika Gajerová, který hraje učitelku matematiky Dagmar. Té se na jedné z procházek zřítila žačka do propasti. Shodou okolností to byla Kamilina dcera a museli zasahovat hasiči. Ti opravdoví zasahovali ovšem také.

Podívejte se do zákulisí natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.