Podívejte se do zákulisí natáčení s Petrou Hřebíčkovou

Petra Hřebíčková o identech

Blonďatou dvojnici hollywoodské krásky Scarlett Johansson, Petru Hřebíčkovou, můžete pravidelně vídat v seriálu Svatby v Benátkách. Petra se však stala i jednou z tváří podzimního schématu televize. A tak natočila i krátký ident na téma svatby. Podívejte se s námi do zákulisí.

Podzimní identy sledujete pravidelně, jsou to krátké upoutávky s protagonisty určitého pořadu naší televize. Televizní ident trvá jen několik sekund a má vám připomenout ideu celého pořadu. V podzimních identech stejně jako na televizních obrazovkách samozřejmě najdete i jiné tváře než Petru Hřebíčkovou a Martina Krause. Uvidíte také hvězdy úspěšného seriálu Vinaři, jako je Tereza Kostková a Václav Postránecký, muže z TGM (Richarda Genzera a Michaela Suchánka), ale i tváře televizních zpráv.

Všechny na konci srpna čekalo krátké natáčení podzimních identů na zeleném pozadí. Každé natáčení trvalo zhruba hodinu. Dámy samozřejmě přicházely na plac dříve, aby je mohly vizážistky a kadeřnice zkrášlit. Zatímco muži šli v podstatě rovnou na věc.

Zásnubní prsten a ruka jako od osmdesátileté babičky

V televizi vidíte pouze pět sekund toho, jak Petra Hřebíčková v krásných svatebních šatech zvedá ruku a ukazuje zásnubní prstýnek přesně tak, jak se děje pravidelně v seriálu Svatby v Benátkách. Zvednout ruku není nic těžkého, říkáte si. Zvednout ruku pětkrát je i pro necvičeného jedince hračka. Zvedat ruku hodinu v kuse už je trochu obtížnější: "Nebylo to zas tak těžké, ale během toho pohybu se mi překrvila ruka, a pak vypadala jako ruka osmdesátileté paní. Takže jsem občas musela počkat až se krev přelije tam, kam má," vysvětluje představitelka Olgy Drozdové.

Olga byla oblečená do svatebních šatů s černou stuhou ovázanou okolo pasu. Romatické šaty vybrala kostýmní výtvarnice Michaela Hořejší Horáčková. "S Míšou se známe a spolupracujeme už velice dlouho, takže ona vždycky vybere šaty na první dobrou," prozradila Petra.

Podívejte se na to, jak vypadalo zákulisí natáčení podzimních identů. A pokud vás zajímá, jak natáčely i ostatní hvězdy televize Prima, máme pro vás celou reportáž tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.