Podívejte se na seriálového otce s dcerou v televizním medailonku!

Svatby v Benátkách - Olga medailonek

Ti dva spolu mají pevný vztah. Alois Drozd miluje svoje králíky, zatímco Olga Drozdová, jeho dcera, hledá lásku. Oba dva mají pevné názory, které jen tak nezmění, a jdou si tvrdě za svým. Jablko nepadlo daleko od stromu, dalo by se říci. Jsou to spojenci, v jedné situaci se však rozcházejí...

Právě teď vám odhalujeme nové televizní medailonky seriálových postav. Olgu Drozdovou už znáte jako dceru zemědělce a venkovana Aloise. Olga však ve městě Benátky nad Jizerou vlastní se svojí kamarádkou Lolou svatební salon Navždy spolu. Jak říká Petra Hřebíčková, která v seriálu hraje Olgu, Olga vám svatbu zařídí, k té svoji však potřebuje ještě najít partnera. Muže pro Olgu však hledá nenápadně i její maminka Libuše. Na nedostatek kvalitních mužů si stěžují všechny ženy. Pravdou je, že shánět partnera jako pracující matka dvojčat, to musí být snad ještě o něco těžší.

Poznejte zase o něco blíže Olgu Drozdovou, kterou hraje krásná Petra Hřebíčková.

Olga jako spojenec mezi bratrem a tátou

Problematický vztah má Alois hlavně se svým synem Ivanem. Ivan je miláček maminky, nicméně pro Aloise je to herecké budižkničemu. Není se čemu divit, Ivan má neustále finanční problémy, do kterých tahá nejen vlastní rodinu, ale i své rodiče. Zpočátku mu Alois půjčovall finance, ale tvrdě na syna tlačí, aby už začal s "normálním" povoláním. Vztah Ivana a Aloise je hodně vyhrocený. Alois si totiž představuje správnou profesi, která je spjatá s fyzickou prací, zatímco Ivan létá v oblacích bohémských herců. Práce v lese a na poli mají do jeho představ ideální profese daleko. Jediné dřevo, které uznává, je to jevištní. To, které znamená svět. Neutrálním Švýcarskem se tak v problematickém vztahu otce a syna stává Olga, která se svého bratra snaží s ženskou empatií u otce obahjovat. Leckdy marně.

Jak se Alois se svými pevnými morálními zásadami vyrovná se svým synem, uvidíte brzy! Teď se však podívejte na televizní medailonek, který vám ho přiblíží víc:

Sdílejte článek