Podívejte se na sestřih geniálního herectví Noida!

Svatby v Benátkách - Švandová a Noid

Pro Václava Noida první role v seriálu, na kterou se podle svých slov nijak zvlášť nepřipravoval. Pro nás diváky geniální hraní jednoho kluka z posilovny, který inteligence příliš nepobral. Společně s Janou Švandovou tvoří ti dva dokonalý komediální pár. Podívejte se na celé jejich vystoupení!

Baví vás Václav Noid Bárta jako Milánek, dvacetiletý kluk z posilovny, který svoji budoucí manželku uhnal v posilovně? Podle jeho slov ho dostala hlavně na krásné nohy, většina si však myslí, že pravděpodobnější budou ty miliony v bance, které Jana Švandová v seriálu schovává. Jak řekla její seriálová postava, jednou měla prostě dobrý nápad a to jí vydělalo miliony. Teď má další skvělý nápad, ty miliony si užít, s kým chce...

Podívejte se na geniální scénu ze Svateb v Benátkách.

Ve fotogalerii najdete i zákulisí natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.