Seriály a filmy

14. listopadu 2014 12:00

Petra Kloidová

Princeznovské svatební šaty - které zvítězí? Hlasujte!

Hlasujte jaké šaty se vám líbí více. Šaty Jany Švandové, které byly zcela zahalující a extrémně romantické, nebo šaty pro mladou nevěstu s červeným akcentem kytice růží?Jaké šaty byste si vybraly vy?

Jana Švandová si v roli milionářky Anity vyzkoušela romantické krajkové šaty s dlouhou vlečkou či závojem. Šaty jsou elegantní, ale zároveň naprosto zahalují tělo.Jana Švandová si v seriálu Svatby v Benátkách bohužel moc šťatsné manželské roky neužila, nicméně, její outfity stály za to.

A co říkáte na svatební šaty mladé něvesty, která chtěla být za princeznu a své mládí dala najevo okázalou barvou rudých růží? Pro její plnoštíhlou postavu už si nemohla vyhrat lepší střih. Šaty nemají klasicky princeznovskou sukni s obručí, proto nevěstě skrývají širší boky. Za nás skvělá volba.

Jaké šaty se vám líbí nejvíc?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.