Romeo konečně potvrdí svou přezdívku! S kým?

Již tuto neděli uvidíte na Primě ve 20.15 nový díl seriálu Svateb v Benátkách. Filip pozve Olgu do Barcelony, aby si mohla vybrat svatební šaty, jenže jeho maminka mu naplánuje dovolenou v Maďarsku, kde by mohl se svou ženou zplodit konečně potomka. A Romeo? Ten poruší svůj celibát.

Filip se kaje za trapnou scénku, kdy se Olgu snažil zbaběle ukrýt před svou vlastní matkou. Olga už je teď však daleko opatrnější, dokonce i při pozvání do Barcelony na její vysněný svatební veletrh. Zároveň však jejich zatím úspěšné utajování vztahu přestane fungovat, maminka Filipa začíná jímat podezření, že ti dva spolu něco mají. Jsou tak zamilovaní, že je prozradí i obyčejné střetnutí pohledů na shodech...

Maďarský "oplodňovací víkend" pro Filipa a Elišku

Paní Krejzová má však s Filipem naprosto jiné plány. Rozhodne se dokonce manželům zaplatit víkend v maďarských lázních, aby zde konečně zplodili potomka. Filip se z toho všeho chce vyvléknout, ale svoji despotickou maminkou je zcela pohlcen. A Eliška už se pochopitelně nemůže dočkat zamilovaného víkendu se svým manželem.

Téma sexu se však neobjevuje jenom u neplodné dvojky Filipa a Elišky. Na svoje poprvé se připravuje i Andy, dcera stále zhrouceného Ivana a Mariky. Ta na statek přivede svého přítele Huga, který u ní má strávit noc. Jejich společné první milování se však změní v noc hrůzy. Co se stane? To všechno uvidíte.

Rozverný Romeo

A konečně se sexu přestane zříkat i Romeo. V několika předešlých dílech totiž tvrdil, že sex už plánuje jen s tou pravou. Tentokrát ho ale Olga načápá inflagranti přímo ve svatebním salónu. Jak jinak než s klientkou!

David Grábner dostane společně s Lenkou pozvánku na svatbu klientky. David dělá samozřejmě všechno proto, aby na svatbu nemusel. Nakonec se po svatbě svěří Lence, co udělal na své promoce. To ji totálně rozčílí a uvede do pořádné nejistoty.

Ivan se ze svých existenčních problémů nemůže vypořádat, upadá do hluboké deprese, která se zcela vymkne kontrole a nažene všem svým blízkým strach. Inu, i takový je život.

Jak moc je barvitý život v Benátkách uvidíte už tuto neděli na Primě ve 20.15!

Reprízu pátého dílu můžete sledovat v sobotu v 15.30 na Primě.

Podívejte se na speciální rozšířenou upoutávku, kterou jsme pro vás sestříhali:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.