Roztomile roztěkaný zubař Grábner potřebuje dohled!

Svatby v Benátkách - poznejte Davida Grábnera...

Přezdívají mu český Belmondo a většina televizních diváků ho může znát hlavně z primáckého seriálu Cesty domů. Tam si Martin zahrál trochu vyšinutého Dana Pánka, ale ve Svatbách v Benátkách ho uvidíte v úplně jiné roli!

Martin Kraus je jeden z herců, za které jeho výrazné grimasy a energie mluví samy. V Cestách domů si zahrál doktora, Dana Pánka, který se stal obětí výchovy kruté matky. Na svém hereckém seznamu tak už má jeden pokus za zabití (vlastní matku se pokusil uškrtit), napodruhé už se mu to opravdu povedlo. S diváky seriálových Cest domů se sice rozloučil, protože šel pykat za svůj čin, do nového seriálu Svatby v Benátkách však nastupuje s čistým rejstříkem a v roli, která je jemu osobně daleko bližší. Martin Kraus je totiž rozený komik. A jako zubař David Grábner vám naordinuje hromadu vtipných scén.

Když se zubař, který má svůj vlastní svět, střetne s praktickým životem

V novém seriálu Martin Kraus ztvární sympatického a mladého zubaře Davida Grábnera, který se zrovna přistěhoval se svou partnerkou do domu Evy Krejzové, kde najdete i Svatební salon. V domě bude mít i novou zubařskou ordinaci. Konečně nemá výhled jen na okolní paneláky! Benátky nad Jizerou mu zcela vyhovují, avšak svatební salon poblíž bytu v jeho přítelkyni Lence (Lenka Zahradníková) probudí potřebu vdávat se, což se se světem Davida moc neslučuje.

Sám Martin Kraus to vidí jako věčný partnerský boj. Někteří muži utíkají, jiným nenápadné připomínky o vdávání nedocházejí. Druhým případem je i seriálový zubař, který je ve své nechápavosti roztomilost sama. Podle hereckého představitele je to způsobené tím, že David Grábner prostě má svůj vlastní svět:

David si žije svůj svět se svými zuby a má partnerku, která si ho chce vzít, chce svatbu a děti, zatímco on sám se do toho ženění moc nehrne. Takže tam vzniká spousta komických prvků. Je to věčný boj – ona se chce vdávat, já ne.

O množství komických prvků opravdu nebude nouze. David je totiž věčně roztěkaný muž, který raději vytvoří kompletně nové zubní můstky, než aby musel přivrtat poličku.

Říká se, že Einstein byl tak geniální, že mu museli přidělit policistu, který dohlížel, aby se tomuto géniovi v praktickém životě nic nestalo. Podobnost se seriálovým zubařem je možná náhodná, ale David má místo policisty "přidělenou" přítelkyni, která kontroluje, aby se ve své nešikovnosti nezabil. Vybrat si ráno dvě stejné ponožky je pro něj vrcholem zvládnutí praktického života. Na všechno ostatní je tu jeho přítelkyně Lenka, která s ním spolupracuje jako sestřička.

Praktičnost se Davidovi vyhnula obloukem:

Kamera: Jan Kundera

Redaktorka: Petra Kloidová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.