Rozuzleno! Co stojí za Viktorovým náhlým vyšinutím smyslů?

Viktor na začátku řekl Lence, že ji ani její dítě nechce. Před pár týdny ovšem razantně obrátil. Chce se k Lence vrátit a vychovát s ní jejich společné dítě. Všechny tím šokoval. Teď už konečně víme, co za jeho radikální proměnou názorů stojí.

Když se Lenka vracela večer domů, před domem na ní čekal arogatní Viktor s obrovským vyznáním a omluvou. Lenku miluje a chce s ní vychovávat jejich společné dítě. Před tím se prý choval jako idiot. Lenka byla naprosto v šoku a netušila, co mu na to má odpovědět.

Viktorovo chování se zdálo podezřelé. Co se stalo, že se ze zubaře, který se odmítl starat o vlastní dítě (a přiznat ho), stal muž, jenž chce svoji milenku zpátky?

Dnes se ve Svatbách v Benátkách rozkryje jeho tajemství. V ordinaci se objeví Petra, jeho zákonitá manželka, která se přišla zeptat na to, zda je Lenčino dítě opravdu Viktora. Lenka řekne pravdu. Petra se jí svěří o všem, co Viktor v poslední době provedl.

Budete zírat. Podívejte se na ukázku:

Daleko více ovšem uvidíte ve čtvrtek na Primě ve 21. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.