Růžové, nebo bílé? Podívejte se na ně zblízka a hlasujte!

Patříte mezi ty, které by na svatbu jako nevěsty nepřišly jinak než v bílé? Nebo si naopak ceníte všech nevěst, které se barev nebojí? Lucie Benešová si na natáčení vyzkoušela obě varienty. V které se vám líbí nejvíce? Můžete hlasovat v naší anketě!

Patříte mezi ženy, jež milují klasiku? Bílá na svatbě prostě musí být za každou cenu, stejně jako nabíraná princeznovská sukně a bílý vyšívaný korzet. Takovou svatební garderobu si vyzkoušela i Lucie Benešová, herečka, jež ve Svatbách v Benátkách hrála herečku. Ačkoliv v realitě už jednoho manžela má (Tomáš Matonoha) v seriálu si brala herce, moderátora a podnikatele Zdeňka Mahdala. Ten si zahrál ministra kultury, jež je pronásledován nejen médii, ale i svojí bláznivou exmanželkou.

Výhoda barevných svatebních šatů?

Aby toho nebylo málo, tak si v jeden natáčecí den vyzkoušela i svatební šaty v barvě starorůžové. Ty sice nevypadají vůbec klasicky, ale tento střih a barva sluší nejen mladším dámám, ale službu udělá i dámám daleko zkušenějším. A navíc mají zrovna tyto šaty jednu velkou výhodu: můžete si je vzít na jakýkoliv jiný ples!

Lépe se na svatební šaty můžete podívat v rozhovoru s Lucií Benešovou, při němž je zrovna měla na sobě:

Podívejte se i do FOTOGALERIE:

Zde můžete hlasovat. A pokud se do našich odpovědí (lidově řečeno) nevejdete, zkuste nám osobní názor napsat na FACEBOOK.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.