Sestřih romantických gest Filipa Krejzy!

Filip Krejza má jedinou vadu. A to jeho manželku. Jinak tenhle urostlý chlap dokázal, že mu na Olze záleží. Normálně by mohl lusknout prsty a všechny ženy byly jeho. U Olgy to měl o dost těžší. Podívejte se na sestřih jeho romantických gest!

Olga se sice celý jeden díl držela a Filipovi se snažila nepodlehnout, protože rok utajovaný vztah chtěla už prostě ukončit. Filip se neměl k tomu požádat o rozvod, zatímco jeho manželka se snažila zoufale otěhotnět. Hrál to na obě strany. Jak se zdá, tak Olžin rázný krok udělal s tímto floutkem zázraky.

Filip přestal slibovat a začal konat. A to velice romanticky. I když s kyticí oblíbených květin neobstál, nenechal se odradit a zkoušel dál. Zachránil ji z pěkného maléru, když nabourala opilá před svým domem. Dokonce ji uložil do postele. Nemluvě o tom, že jí spravil rozbité světlo u auta, aby si ona ničeho nevšimla. A co je důležitější? Ani se s tím nepochlubil.

Aby se k Olze dostal blíže, neváhal se přihlásit jako trenér dětského fotbalového družstva, kam chodí Olžina dvojčata Emma a Dan. Na hřišti jí také pěkně vyčinil za minulou noc, což bylo jasným signálem, že se o Olgu bojí.

Svatba ji dostala do kolen!

Když vstoupil do svatebního salonu v nažehleném obleku, vypadal jako bůh. Naplánoval svatbu před nevěstou, která o tom ještě ani nevěděla...

Podívejte se do fotogalerie Filipových romantických momentů:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.