Sexy Pavel Řezníček se ve Svatbách v Benátkách vrací na místo činu

Svatby v Benátkách - Poznejte Pavla Řezníčka

Nespoutaný bohém a světoběžník, pro kterého je rodné město příliš malé. To je malíř Josef neboli José Pivoda, kterého hraje Pavel Řezníček a kterého uvidíte v primáckém seriálu Svatby v Benátkách. Už toto úterý ve 20:05 na Primě.

Nosí rozevlátou šálu a má démonický pohled. Pohled, kterému neodolá žádná žena. Od pohledu bohém, který nemá rád stereotyp a žije pro svobodu. Říkají mu José, José Pivoda, a jednoho dne se objeví po deseti letech před dveřmi Olgy Drozdové, hlavní seriálové postavy.

Josého si zahraje charismatický Pavel Řezníček. I jemu uvolněný způsob života nedělá zas takové problémy. Minimálně proto, že rád střídá různé druhy zaměstnání. Můžete si ho pamatovat ze seriálů jako Letiště a Velmi křehké vztahy. Znát ho můžete i z filmu Román pro ženy, Sametoví vrazi či Oběti a vrazi. O jeho talentu svědčí i to, že jednou z jeho prvních divadelních zastávek po vystudování DAMU bylo Národní divadlo. Před herectvím však dává přednost hlavně divadelnímu režírování.

José se vrací na místo činu

„José Pivoda žil deset let v zahraničí, ale teď ho rodinné důvody zavedly zpátky do rodného města. Olga je Pivodova velká láska, kdysi spolu měli vztah, na který by on rád navázal, tak Olze trochu nadbíhá. Ale Olga jeho milostné snahy zdatně odráží a snaží se mu spíš vyhnout. I když to není jednoduché, on umí být dost neodbytný. Je to trochu pošuk, svobodomyslný chlapík, volnomyšlenkář a světoběžník, který si žije po svém a nechce se ničím a nikým svazovat. Takový chlap musí mít pro ženy velké kouzlo, ale žít s ním asi není jednoduché,“ mluví o své seriálové postavě Pavel Řezníček.

Jaká bude Josého úloha v životě Olgy? Olga totiž má přítele...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.