Smířila se Dagmar s tím, že David bude jen s Lenkou? Zeptali jsme se Veroniky Gajerové

Veronika Gajerová je hereckou představitelkou seriálové učitelky matematiky, Dagmar, která má s Davidem po jedné žhavé noci (před dvaceti lety) syna. Celou první sérii se snažila Davida tak trochu přimět k tomu, aby to zkusili spolu. A co teď?

Veronika Gajerová hraje vtipnou a ráznou Dagmar, jejíž pracovním úkolem je naučit gymnazisty na benátském gymnáziu matematiku. Konec první série nebyl pro Dagmar procházka růžovou zahradou. Byl plný rázných změn. Dagmar poprvé ukázala svému synovi jeho vlastního otce (David Grábner) a rozhodla se přestěhovat z Českých Budějovic do Benátek nad Jizerou, aby byla synovi blíž.

Jedním z dalších důvodů byl samozřejmě David, na kterého si možná tak trochu myslela. Narážky na sex byl kdysi na denním v pořádku zvlášť ve chvíli, kdy Davida opustila Lenka. Všichni jsme očekávali, že Lenka využije situace a dostane Davida tam, kde ho chtěla mít. Nic takového se ovšem nestalo.

My jsme se zeptali okouzlující Veroniky Gajerové, jak to vlastně mezi Davidem a Dagmar bylo. A odpověď vás možná i trochu překvapí.

Podívejte se na rozhovor s krátkou ukázkou z úterního dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.