Smutný příběh za seriálovou svatbou s panem Láskou

Sňatky v primáckém seriálu Svatby v Benátkách bývají většinou romantické. Svatba Leopolda Lásky (Jan Skopeček) a Miri Pičmanové (Zdena Herfortová) je navíc dojemná a nepostrádá nádech černého humoru. Představitel pana Lásky má za sebou však smutný příběh.

Leopold a Miri jsou vtipný pár. Potkali se u popelnic, slovo dalo slovo a za měsíc šli ruku v ruce do nemocnice, kde každému lékaři voperovali endoprotézu. Nová kloubní náhrada jim vlila energii do žil a oni se rozhodli zbytečně na nic nečekat a vzít se. Chystanou svatbu prožívá především Miri. Má trochu problémy se svým příjmením a těší se na to, že se zbaví dvojsmyslného jména a bude se podepisovat Lásková. Leopoldovi je to víc jedno, ale co by pro svou vyvolenou neudělal. Jak vtipně glosuje a jak diváci uvidí ve čtvrtečním dílu, svatbu už bere tak trochu jako generálku na pohřeb.

Ztráta manželky a kamarádky na žehlení

Jan Skopeček je pravý opak svého seriálového hrdiny. S manželkou – herečkou Věrou Tichánkovou žil víc než 65 let. Před rokem a něco ale bohužel ovdověl. „Manželka byla můj bezvadný parťák. Že bych se teď ještě ženil, si neumím představit, i když ženská je doma dobrá. Kdyby ale přece jen, chtěl bych mít jen malou svatbu nebo žádnou, vždyť dneska je to jedno, spousta lidí žije jen tak, jak se říká na hromádce. Manželka mi sice zemřela, ale nejsem osamělý. Jednou jsem někde plácnul, že nemám doma ženu a že občas potřebuju vyžehlit. Tak se mi pár kamarádek nabídlo a pomáhají mi s domácností. V seriálu hraju nahluchlého, někdy je natáčení legrace, někdy je náročnější. Já sám mám problémy s očima, tak se mi občas hůř čtou texty. Teď se mi nahrnulo hodně práce, kromě Svateb hraju ještě ve třech divadlech. Když jsem pár dní doma, jsem rád, že si trochu odpočinu, ale když to trvá dlouho, už nemám stání a pídím se po nějaké práci,“ říká Jan Skopeček.

Dovede si Zdena Herfortová představit svatbu páru ve zralém věku? „Dovedu, i když to nebývá až tak obvyklé. Ale my jsme myslím roztomilý pár a s panem Skopečkem se mi točí výborně, on hraje, že špatně slyší, je to docela legrace a dobrodružství zároveň. Naše obrazy jsou vtipně napsané, původně chceme velkou svatbu, ale zjistíme, že všichni naši kamarádi už jsou vlastně mrtví, až na jednoho. Líbí se mi i šaty, které mám na sobě, jsou hezké a pro nevěstu v mém věku tak akorát. Doufám, že se divákům bude náš příběh líbit,“ říká Zdena Herfortová.

Svatby v Benátkách uvidíte ve čtvrtek na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.