Svatby v Benátkách budou ve znamení příprav na svatbu Olgy a Josého

Svatba Olgy a Josého je už na spadnutí. Že není kam spěchat? Olga je ve vysokém stupni těhotenství, takže má nejvyšší čas. A se svou svatbou musí vylepšit i pár bývalých vztahů. Předposlední díl Svateb v Benátkách uvidíte ve 20.15 toto úterý.

Skoro to vypadá, že celé Benátky blázní kvůli svatbě Josého a Olgy. Olga se konečně po všech letech trápení dočká své vysněné svatby. Jen je v tom malý háček, její těhotenské bříško jí tak trochu brání ve výběru svatebních šatů. Olga je zoufalá a neví, co si vezme na sebe. Nezapnula už páté šaty, zkrátka a dobře, najít šaty pro těhotnou ženu je tvrdý oříšek. A tak jí švadlena Helena představila její návrh na trochu extravagantní šaty, které ovšem Olze padnou jako ulité. Bude Olga souhlasit?

José se mezitím ukázal v obleku, který na sobě měl naposledy u maturity, takže Olga ho se synem odkázala na pražský svatební salon, který půjčuje mužům obleky. Z Danečka se tak stal malý gentleman. Libuše dostala pro změnu za úkol péct svatební koláčky, ale všichni víme, jak je na tom vesnická umělkyně s vařením a pečením obecně. Proto jí pomáhá Boženka. Ivan dostane konečně úžasnou nabídku na práci, kterou si vždy přál dělat. Problém je, že bude muset zrušit koupi stavební parcely od Romany Vágnerové. S rodinou se chtějí přestěhovat do pražského bytu, což se Andy hodí. Bude chodit na vysokou školu do Prahy a zároveň bude poblíž svému přítelovi.

Romeo dostane kopačky

Romeo se s Kamilou, matkou dvanáctileté Rozárky, už skoro nestýká. Kamila začala trávit čas s Filipem, který je do ní až po uši zamilovaný. Elegantní blondýně se Filip líbí, dokonce skvěle vychází s její dcerou. A tak se Kamila rozhodne jednou provždy a oficiálně dát rozlítanému Romeovi oficiální sbohem. Romeo není překvapený...

Lenka Davida opustí

Rozhodně za tím ale nestojí Viktor Brom, jak by se mohlo zdát. Lenka má doma vysoké horečky a bolesti podbřišku, David ji odváží do nemocnice a na malého Tomáška zůstane úplně sám. Starost o něj zvládá překvapivě skvěle. A to ještě netuší, co pro něj chystá José za překvapení.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě v úterý ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.