Svatby v Benátkách budou ve znamení příprav na svatbu Olgy a Josého

Svatba Olgy a Josého je už na spadnutí. Že není kam spěchat? Olga je ve vysokém stupni těhotenství, takže má nejvyšší čas. A se svou svatbou musí vylepšit i pár bývalých vztahů. Předposlední díl Svateb v Benátkách uvidíte ve 20.15 toto úterý.

Skoro to vypadá, že celé Benátky blázní kvůli svatbě Josého a Olgy. Olga se konečně po všech letech trápení dočká své vysněné svatby. Jen je v tom malý háček, její těhotenské bříško jí tak trochu brání ve výběru svatebních šatů. Olga je zoufalá a neví, co si vezme na sebe. Nezapnula už páté šaty, zkrátka a dobře, najít šaty pro těhotnou ženu je tvrdý oříšek. A tak jí švadlena Helena představila její návrh na trochu extravagantní šaty, které ovšem Olze padnou jako ulité. Bude Olga souhlasit?

José se mezitím ukázal v obleku, který na sobě měl naposledy u maturity, takže Olga ho se synem odkázala na pražský svatební salon, který půjčuje mužům obleky. Z Danečka se tak stal malý gentleman. Libuše dostala pro změnu za úkol péct svatební koláčky, ale všichni víme, jak je na tom vesnická umělkyně s vařením a pečením obecně. Proto jí pomáhá Boženka. Ivan dostane konečně úžasnou nabídku na práci, kterou si vždy přál dělat. Problém je, že bude muset zrušit koupi stavební parcely od Romany Vágnerové. S rodinou se chtějí přestěhovat do pražského bytu, což se Andy hodí. Bude chodit na vysokou školu do Prahy a zároveň bude poblíž svému přítelovi.

Romeo dostane kopačky

Romeo se s Kamilou, matkou dvanáctileté Rozárky, už skoro nestýká. Kamila začala trávit čas s Filipem, který je do ní až po uši zamilovaný. Elegantní blondýně se Filip líbí, dokonce skvěle vychází s její dcerou. A tak se Kamila rozhodne jednou provždy a oficiálně dát rozlítanému Romeovi oficiální sbohem. Romeo není překvapený...

Lenka Davida opustí

Rozhodně za tím ale nestojí Viktor Brom, jak by se mohlo zdát. Lenka má doma vysoké horečky a bolesti podbřišku, David ji odváží do nemocnice a na malého Tomáška zůstane úplně sám. Starost o něj zvládá překvapivě skvěle. A to ještě netuší, co pro něj chystá José za překvapení.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě v úterý ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.