Tomáš Měcháček způsobí rozruch v zubní ordinaci

Že život zubaře se nemusí točit jen kolem past a kartáčků, předvede nová postava v primáckém seriálu Svatby v Benátkách. Charismatický Viktor Brom, kterého hraje Tomáš Měcháček, udělá v zubní ordinaci pořádný rozruch a trochu zahýbá vztahy mezi některými postavami.

Zdravotní sestřička Lenka (Lenka Zahradnická) neprožívá ve Svatbách v Benátkách úplně ideální období. Na svého přítele - zubaře Davida (Martin Kraus) čím dál víc žárlí a má pocit, že on se jí málo věnuje. Do této situace vstoupí Davidův kamarád Viktor Brom (Tomáš Měcháček), který si naopak umí užívat života a k pacientům má velmi materialistický přístup. Stejně jako ke vztahům.

„Viktor Brom je vysoce kvalifikovaný operatér, specialista na zubní zákroky. Je to sympaťák, i když z mého pohledu trochu blbec. Umí velmi dobře lichotit ženám, ví přesně, jak na ně. Zřejmě trpí syndromem lidí, kteří mají všechno, co mít mohou, ale přesto nejsou spokojení. Takoví lidé hledají nové zážitky a nová dobrodružství. Přitom nevědí, co by vlastně chtěli. Je to zvláštní chlapík,“ popisuje postavu Tomáš Měcháček.

Jak je na tom Tomáš Měcháček se zubaři? Bojí se jich? „Donedávna jsem se jich bál, ale pak jsem u jednoho byl, také vysoce kvalifikovaného operatéra, který mi pod mikroskopem léčil zánět zubních kanálků. Bál jsem se, ale on mi dáseň opíchnul, taky mi dal dýchnout trochu rajského plynu, takže mě nic nebolelo. A díky němu můj strach ze zubařů zmizel. Apeluju na lidi, že se zubařů nemusí bát, zákroky už nemusí bolet,“ líčil herec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.