V úterý se odhalí několik tajemství Loly!

Svatby v Benátkách – Co uvidíte v osmnáctém díle

Co uvidíte v úterý v dalším dílu Svateb v Benátkách? Na Primě můžete každé úterý a čtvrtek ve 20.15 sledovat seriál o peripetiích Olgy Drozdové a nejen jejích. Na našem webu uvidíte extra sestřih z dalšího dílu. A Lole Romeo s Olgou tentokrát pořádně zatopí.

Úterní díl bude pěkně narvaný událostmi. Libuše, matka Olgy, bude mít narozeniny. Co byste takové milovnici kultury dali k narozeninám? Takových nápadů vás napadnou miliony. Knihy, lístky do divadla... ale Alois, její manžel, se rozhodne pro velice specifický dárek a k tomu přivolá i celou rodinu. A my vám můžeme prozradit už teď, že Libuše bude velice překvapená...

Lola krade?

Jak se také ukáže, Romeo není jen bohém, který honí každou sukni. V podnikání Olgy a Loly najde propastné problémy, které by mohly svatební salon zcela zahubit. Romeo odhalí, že některé faktury chodí na úplně cizí účet, který nepatří do společného podnikání. Olga se ukáže jako velice naivní, vůbec ji nenapadlo, že výdělky z faktury by si mohla Lola posílat na svoje vlastní konto.

Ale je to logické, protože Lola po extrémně náročném rozvodu se zámožným Antém bude potřebovat každou korunu. Dokonce přišla i o střechu nad hlavou. Romeo se rozhodne chování Loly řešit a rovnou jí to řekne. Lolino chování je poněkud šokující! Na to se však budete muset podívat sami.

Praskne to na Lolu a Ivana?

Zatímco se Lole v pracovním životě nedaří, v tom osobním stále pokračuje ve svém utajovaném vztahu s Ivanem. Marika zatím nic netuší, ale byla to jen otázka času, kdy se to někdo o jejich vztahu dozví. A dozví se to rovnou Ivanova rodina, tedy Olga. Olga není chováním Ivana ani příliš překvapena, protože Ivanovy zálety jsou už poměrně nepřekvapivé. A tak se rozhodla přitopit nejen Lole, kterou atakuje jako první, ale i Ivanovi, jenž se snaží sekat doma latinu. A zatím mu to poměrně krásně vychází. Uvidíme, co se bude dít dál.

Nemluvě o tom, že Filip se znovu setká s Josém, který poslední dobou funguje jako chůva pro dvojčata. Změní se něco mezi vztahem Olgy a Josého?

To uvidíte v úterý ve Svatbách v Benátkách na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.