VIDEO: Pánská jízda Davida připomíná spíše vymítání ďábla!

Svatby v Benátkách – Zapíjení Tomáška

Svatby v Benátkách budou ve znamení obrovských oslav. První dítě se musí pořádně zapít, to je jasné. David uspořádal pořádnou pánskou jízdu u něj doma. Oslavovalo se takovým způsobem, že si muži začali opilecky vylévat srdce přímo nad flaškami!

Když se muž rozhodne opít do němoty, což David Grábner jistojistě plánoval, tak na něj už nikdo doma čekat rozhodně nemusí. Lenka je s novopečeným synem v porodnici, Dagmar se Stáníčkovi nemůže dovolat a na Filipa Krejzu a Milánka bohužel nečeká vůbec nikdo. Milánek se před pár dny rozešel nadobro s Lolou, které nemůže odpustit, že mu lhala.

Zapíjení proklatých vztahů a na zdraví malého Tomáška!

Filip své manželce bránit v dalším odjezdu do Afriky rozhodně nehodlá. Je smířený s tím, že celý vztah (a nejen s Eliškou) totálně zničil a chce začít znovu. Alkohol k vymazání veškerých myšlenek tedy přichází vhod a oba dva se pití chopí jako správní muži. Marika s Arletou je najdou v naprosto výstavním stavu.

A José? Ten má nad sebou ráznou ruku Olgy, takže jemu žádné dlouhé ponocování nehrozí!

Podívejte se na humornou scénu. Je to v podstatě dokument, jak vypadá taková správná pitka.

Další scény uvidíte na Primě v úterý ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.