VIDEO: Romeo s Olgou si spolu konečně promluvili v klidu. Resumé?

"Přišla mi na tebe trochu moc sebevědomá," říká Olga Romeovi během jedné chvíle, kdy si ti dva po dlouhé době konečně v klidu promluvili. Kam to vedlo dál? Podívejte se na video.

Olga s Romeem svůj vztah zakončili velice zbrkle a s hodně vypjatými emocemi. Nikdy si pořádně nepromluvili o úplném konci jejich vztahu. Přestože Romea kdysi poslala na Island, a tak jejich zasnoubení a vztah zrušila, oficiální konec si ti dva nikdy nestačili říct. Během Romeova pobytu na Islandu spolu byli v kontaktu, Romeo si ale hodně rychle našel náhradu v podobě pohledné Kamily.

Olga Romeovi během jedné z hádek vmetla do obličeje, že si hodně rychle našel náhradu. Teď se ti dva konečně v klidu promluvili, co se v jejich životě momentálně děje. Zatímco Romeo je zamilovaný, Olga je sama a řeší dvojčata, která jsou nápadně hodná.

Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.