VIDEO: Z hádky Davida a Hanky vyplyne vášeň

Svatby v Benátkách – David v night clubu

Když se David Grábner objevil v pražském night clubu, kde viděl tancovat u tyče svoji praktikantku Hanku, krve by se v něm nedořezalo. Tvrdila mu, že s tím skončila. Ti dva se pohádají, vášnivá hádka ale přeroste v úplně jinou vášeň...

V úterních Svatbách v Benátkách Martin Kraus alias David Grábner pořádně morálně zavrávorá. Jeho sexy praktikantka, studentka medicíny Hanka, mu tak trochu zamotala hlavu. David si to dlouho nechtěl přiznat, v podstatě lhal sám sobě až do momentu, kdy se stalo to, co se stalo. A vy to uvidíte už dnes večer.

Proč jde David do night clubu?

Neví, co po něm Hanka chce, ale ti dva se neustále vyhledávají. Hanka je koketa, která ví, jak na muže. Když se na Davida podívá svým laním pohledem, David se v ní úplně ztrácí. Hančin žárlivý ex-přítel se už poněkolikaté pokusí sledovat mladou praktikanktu až do ordinace. David se automaticky začne vydávat za jejího snoubence.

Expřítel Hanky mu pak přinese její osobní věci (erotické spodní prádlo) a prozradí mu, že Hanka v night clubu, kde se seznámili, stále tančí. David mu sice nevěří, ale do night clubu zajde. Co se tane pak?

Podívejte se na ukázku.

Toto není první polibek Davida a Hanky. Podívejte se na náš exkluzivní sestřih z úterního dílu, který vás provede pár situacemi, které tomu předcházely:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.