Víme, jak budou vypadat svatební šaty Petry Hřebíčkové v seriálovém finále!

Olga měla v úterním dílu během příprav na vlastní svatbu velký problém. Kde sehnat svatební šaty, které by se jí líbily a ve kterých by vypadala jako princezna? Nakonec je našla. Podívejte se na ně s předstihem!

Najít ty správné svatební šaty, které budou lichotit postavě, dá zabrat i nevěstě, která není v očekávání, natož té těhotné. Olga v očekávání tak prošla utrpením několika zkoušení svatebních šatů, jež nedopadla kvůli jejímu bříšku. Nakonec přišla švadlena Helena Jánská se skvělým nápadem. Šaty jí ušije!

Příprava seriálových svatebních šatů

Petra Hřebíčková si prozkoušela několikery svatební šaty v salonu NUANCE, který dodává svatební a společenské šaty do seriálu, nakonec si ale nevybrala. A tak musela i v reálném životě přijít na řadu špičková švadlena, která bílé krajkové minišaty ušila. Petra Hřebíčková má krásné nohy, takže bylo co ukazovat.

Podívejte se, jak vypadaly seriálové přípravy na svatbu:

"Já jsem chtěla krátké šaty, abych nevypadala jako velryba a krajky se mi líbí. Na všem jsme se s paní kostymérkou shodly. Ta poté vytvořila návrh na tyto svatební šaty," vysvětluje Petra Hřebíčková. Zároveň dodává, že seriálová svatba bude hlavně o její seriálové rodině a během čtení scénáře se při takové představě trochu dojala. Světla a kamery jí však během natáčení nic takového nedovolily, dojetí přišlo až s poslední klapkou.

Podívejte se na galerii, jak bude ve čtvrtek vypadat Olga Drozdová jako nevěsta:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.