Víme, jak budou vypadat svatební šaty Petry Hřebíčkové v seriálovém finále!

Olga měla v úterním dílu během příprav na vlastní svatbu velký problém. Kde sehnat svatební šaty, které by se jí líbily a ve kterých by vypadala jako princezna? Nakonec je našla. Podívejte se na ně s předstihem!

Najít ty správné svatební šaty, které budou lichotit postavě, dá zabrat i nevěstě, která není v očekávání, natož té těhotné. Olga v očekávání tak prošla utrpením několika zkoušení svatebních šatů, jež nedopadla kvůli jejímu bříšku. Nakonec přišla švadlena Helena Jánská se skvělým nápadem. Šaty jí ušije!

Příprava seriálových svatebních šatů

Petra Hřebíčková si prozkoušela několikery svatební šaty v salonu NUANCE, který dodává svatební a společenské šaty do seriálu, nakonec si ale nevybrala. A tak musela i v reálném životě přijít na řadu špičková švadlena, která bílé krajkové minišaty ušila. Petra Hřebíčková má krásné nohy, takže bylo co ukazovat.

Podívejte se, jak vypadaly seriálové přípravy na svatbu:

"Já jsem chtěla krátké šaty, abych nevypadala jako velryba a krajky se mi líbí. Na všem jsme se s paní kostymérkou shodly. Ta poté vytvořila návrh na tyto svatební šaty," vysvětluje Petra Hřebíčková. Zároveň dodává, že seriálová svatba bude hlavně o její seriálové rodině a během čtení scénáře se při takové představě trochu dojala. Světla a kamery jí však během natáčení nic takového nedovolily, dojetí přišlo až s poslední klapkou.

Podívejte se na galerii, jak bude ve čtvrtek vypadat Olga Drozdová jako nevěsta:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.