Seriály a filmy

5. června 2014 13:12

Gabriela Gabrielová

VIP zprávy vás provedly Svatbami v Benátkách. Jakou veselku měla Laďka Něrgešová?

Moderátorka Laďka Něrgešová provede dnes večer speciálem VIP zpráv, které divákům nabídnou exkluzivní informace o novém seriálu TV Prima Svatby v Benátkách. Studio symbolicky vzniklo v ateliérech v pražských Jinonicích, kde se seriál točí.

Laďka Něrgešová pozdraví diváky VIP zpráv v bílých šatech, které svým provedením navodí slavnostní až svatební atmosféru. Takový ostatně bude i nový seriál TV Prima Svatby v Benátkách, který se na obrazovkách objeví už brzy.

„Šaty, které jsem na sobě měla, nebyly úplně standardně svatební, ale i tak jsem si to v nich užila. Byl to takový svatební speciál, štáb si to taky pochvaloval, hlavně proto, že to byla práce, kterou v této podobě normálně neděláme. Logicky. A mohli jsme vymýšlet různé věci. A já mám moderování bez čtecího zařízení ráda,“ líčí Laďka Něrgešová.

„Natáčení mi nepřipomnělo ani tak mou vlastní svatbu jako spíš dobu, kdy jsem do podobných ateliérů chodila točit seriály. A uvědomila jsem si, že mi to vlastně docela chybí,“ smála se.

Laďka Něrgešová si zavzpomínala i na svou svatbu. Foto: archiv Prima

Laďka Něrgešová je vdanou paní už několik let, své „ano“ řekla manželovi Jaroslavu Pleslovi 14. července 2007 v Praze.

„Svůj vlastní svatební den jsem si opravdu užila, navíc to není tak dávno. Letos máme sedmé výročí. A jestli bych byla pro opakování svatebního slibu? Nevím, jak za pár let, ale teď bych určitě řekla ne. A vím jistě, že by mě s tím manžel poslal do háje, na tom se shodneme. Samozřejmě respektuju lidi, kteří se pro opakování slibu rozhodnou po určité životní etapě, ale já sama v tom nic atraktivního neshledávám. To napětí a oslava toho společného rozhodnutí už by tam prostě nějak nebyla,“ dodala moderátorka.

Vše o novém seriálu se dozvíte ve VIP zprávách. Foto: archiv Prima

Speciál VIP zpráv k novému seriálu TV Prima Svatby v Benátkách startuje v 19:55. Hostem Laďky Něrgešové bude herečka Alice Bendová, která si ve Svatbách zahraje jednu z hlavních rolí. V rozhovoru mimo jiné prozradí, jestli by se chtěla znovu vdávat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.