Vtipná historka z focení: Bob Klepl ji podvádí, ale i Veronika Gajerová měla máslo na hlavě!

Svatby v Benátkách – I Veronika Gajerová má máslo na hlavě

Veronika Gajerová hraje ráznou Dagmar, momentálně i přítelkyni lehce záletného zubaře Jonáše. Ona sama nám však během promo focení vyprávěla vtipnou historku o tom, jak se dostala do nezáviděníhodné situace, kdy měla hodně co vysvětlovat!

Veronika Gajerová má tak charismatický hlas, že si ji z dabingu (nejen Samanthy Jonesové!) musí pamatovat každý. Je žena plná energie, která narozdíl od ostatních herců a hereček miluje focení. Během promo focení na druhou řadu Svateb v benátkách se nám svěřila se zajímavou historkou ze svého osobního života. Teď se tomu směje, v její kůži bychom ale být nechtěli!

Podívejte se na rozhovor.

Veronika se ve Svatbách v Benátkách ukázala už na konci první řady jako matka devatenáctiletého syna Davida Grábnera. Ten byl dlouhou dobu utajený a slušný David na syna pouze platil alimenty. Jjeich životy se ale pomocí zvídavého syna spojily dohromady a Veronika s postavou Dagmar provází seriál i ve druhé řadě.

Učitelka matematiky na místním gymnáziu spojila svůj osobní život s chaotickým kolegou Davida. Zubař Jonáš je takový přestárlý sukničkář, který to s ženami vždy uměl. Dagmar mu podlehla, ale má s ním tak trochu trápení. Jaká žena se svým mužem ovšem ne.

Poslední dva díly Svateb v Benátkách uvidíte již tento týden na Primě ve 20. 15!

Sdílejte článek