Vtipy jsme vymýšleli rovnou na place, říká Noid

Václav Bárta alias Noid se poprvé ukázal v seriálové roli. On sám je zvyklý vystupovat na jevišti často, v podstatě skoro denně, ale je to jeviště muzikálové. Herectví televizní je naprosto jiný oříšek. Jak se s tím popral Noid?

Jak se ukázalo, Švanoid je perfektní dvojka, která je opravdu zábavná. Kombinace Jany Švandové jako bláznivě zamilované milionářky v letech a trochu jednoduššího Milánka, kluka z posilovny, vám rozzáří úsměv na tváři.

Shodou okolností se tato herecká dvojice zná už dlouho, takže problém zahrát si mileneckou dvojici nebyl tak výrazný jako u dvojic, které se neznají vůbec. Jak přiznala Jana Švandová, do svých hereckých replik sami přidávají svoje vtipy: Hned od prvního společného obrazu jsme si dodávali do textů nějaké vtípky, až se štáb smál. V jedné scéně jsme například řekli, že si připadáme jako známé hollywoodské duo Angelina Jolie a Brad Pitt, kterým se přezdívá Brangelina. Tak jsme se domluvili, že si začneme říkat Švanoid,“ vysvětluje Jana Švandová se smíchem.

Příprava na roli? Vzpomněl si na dobu, kdy mu bylo osmnáct

„Nejsem herec a nemám herecké ambice, moc mi nejde učit se texty slovo od slova, mám raději, když si do nich můžu přidat něco sám ze sebe, což jsem tady mohl, čímž vzniklo pár komických situací. Pomáhá mi taky, když si můžu představit nějakého konkrétního člověka a podle něj hraju.Teď stačilo jen si vzpomenout na sebe, když mi bylo osmnáct. Tenkrát jsme s klukama trávili hodiny a hodiny v posilovně a řešili jen svaly a podobné blbiny. Netušil jsem tehdy, jak se mi dřina v posilovně po letech zúročí,“ smál se Noid.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.