Vysmátá Petra Hřebíčková poradila své seriálové Olze!

Alkohol vám nedá odpověď, ale aspoň zapomenete otázku. Tím se v poslední době řídí i Olga Drozdová ve Svatbách v Benátkách. My jsme potkali její představitelku Petru Hřebíčkovou na natáčení a museli jsme se zeptat, co by Olze poradila ona sama. A je to vtipná rada nad zlato!

Když Petra Hřebíčková představovala na začátku dubna svoji novou seriálovou postavu, říkala, že Olga bude mít trable v lásce. Nikoho tenkrát nenapadlo, že až takové! Petra Hřebíčková nám s humorem prozradila, co by podle ní měla Olga s trabli v lásce udělat.

Protože to, co její Olga zažívá, je začarovaný kruh, který nejspíš zažila každá žena. Muž, který se vrací jako noční můra v ten nejnemožnější okamžik, kdy to nejméně čekáme. Muž, který je krásný, chytrý a pro vás vysoce návykový. Poznamenáme, že s největší pravděpodobností ke to také největší bastard v okolí. Ale taková je láska, která si nevybírá.

Jen si vzpomeňte na charismatického pana Božského, který se Carrie do života přikradl vždycky v ten nejhorší možný čas. Filip Krejza má sice do Božského daleko jako Sarrah Jessica Parker do krásy Petry Hřebíčkové, nicméně seriálová Olga si nedá říct. A tak jí možná nezbývá nic jiného než trpět. A sem tam se prostě napít něčeho tvrdšího, než je heřmánkový čaj od maminky.

Alkohol vám nedá odpověď, ale aspoň zapomenete otázku

Olga se v posledním díle tak opila, že o sobě vůbec nevěděla. Nikdo se jí nemůže divit. Filip jí neustále lže a rozvod rozhodně není na spadnutí, jak tvrdí. Nedávno se od paní Krejzové, Filipovy matky, dokonce dozvěděla, že Filip jede do Maďarska na "oplodňovací víkend", tedy přivést konečně do jiného stavu svoji manželku Elišku. To byla sice poslední kapka, ale následovala ji první kapka whisky, po které měla Olga takovou kocovinu, že jsme ji museli litovat naprosto všichni.

Jen si připomeňte, jak to dopadlo naposledy, kdy se Olga napila. Více ve fotogalerii:-)

A na zdraví!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.