Za scénou s Alicí Bendovou: Já sem taková k.áva!

Svatby v Benátkách to není jen uvolněná atmosféra a zábava na každém rohu. Natáčení seriálu se nese v dynamickém tempu, kde je každé zpomalení znát. A proto, když poněkolikáté Alice Bendová spletla svoji repliku, ruply jí nervy! Podívejte se sami.

Alice Bendová je většinou veselá, ale v tomto případě ji zamrzl úsměv. Když musela několikrát opakovat repliku, kdy přišel její klient (dobře známý otec Beyoncé:) rušit svatbu a Olga byla v té době vysloveně zabouchnutá v horním rekonstruovaném bytě, kde celou noc strávila tajně s Filipem.

Všimněte si i hlasu pana režiséra, který Alici uklidňuje: "To je v pohodě..." a pak sám přizná, že tak úplně v pohodě to rozhodně není:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.