Za scénou s Alicí Bendovou: Já sem taková k.áva!

Svatby v Benátkách to není jen uvolněná atmosféra a zábava na každém rohu. Natáčení seriálu se nese v dynamickém tempu, kde je každé zpomalení znát. A proto, když poněkolikáté Alice Bendová spletla svoji repliku, ruply jí nervy! Podívejte se sami.

Alice Bendová je většinou veselá, ale v tomto případě ji zamrzl úsměv. Když musela několikrát opakovat repliku, kdy přišel její klient (dobře známý otec Beyoncé:) rušit svatbu a Olga byla v té době vysloveně zabouchnutá v horním rekonstruovaném bytě, kde celou noc strávila tajně s Filipem.

Všimněte si i hlasu pana režiséra, který Alici uklidňuje: "To je v pohodě..." a pak sám přizná, že tak úplně v pohodě to rozhodně není:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.