Zakousněte se do Svateb v Benátkách: podívejte se na ty nejlepší hlášky!

Už v neděli na Primě uvidíte ve 20:05 nový seriál Svatby v Benátkách. Podívejte se na výběr těch nejlepších hlášek, které jsme pro vás vybrali!

Hlavní účel nového seriálu je samozřejmě diváka pobavit a ukonejšit ho v náročném životě zábavnými příhodami lidí, kteří strasti ani radosti neberou příliš vážně. Pokud se u Svateb v Benátkách nebudete smát, budete se alespoň usmívat.

"Hledali jsme, kde je semeniště dobré nálady a emocí. Náš seriál je o tom, že lidem zvedne náladu, dodá energii a naději," říká Šárka Baborovská o novém seriálu Svatby v Benátkách. Tragických příběhů bylo dost, nový seriál se bude točit okolo lásky, emocí a hlavně humoru, které svatby jednoznačně přinášejí.

Seriál vám nabídne pohled na život v malém městě, kde se úspěšná Olga setkává denně se zajímavými osudy lidí, kteří plánují svatbu. Ona se jim snaží svatbu zařídít od a do zet se svými kolegy, tvrdou byznysmenkou Lolou Brajčič (Alice Bendová) a svatebním fotografem Romeem (Filip Blažek), jehož jméno je opravdu na místě. Zatímco ti dva jsou relativně nohama na zemi, Olga se často vznáší na obláčku představ o romantických láskách. Dosavadní muži kolem ní jsou pro ni životní nejistotou, které by se ráda zbavila.

V seriálu však uvidíte další postavy, jako je mladý a roztomile natvrdlý zubař (Martin Kraus) se svou přítelkyní, ale i domovnice od rány (Alena Vránová) či žárlivý zemědělec Ladislav Potměšil...

V neděli ve 20:05 na Primě uvidíte premiérový díl seriálu Svatby v Benátkách, tak se podívejte, na jaké hlášky se můžete těšit:

S Eliškou se taky takhle líbáš? Blázníš?! Dělat takovýhle věci s vlastní ženou?

Já jsem nedávno četla, že lékaři patří mezi sexuálně nejaktivnější muže. Tebe do toho výzkumu asi nezahrnuli, viď?

To chceš jako říct, že jsem pro tebe stará? Libuško, ty jsi pro mě krásně přiměřená!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.