ZÁKULISÍ: Jak se natáčela scéna zahradní slavnosti?

Sledujete Svatby v Benátkách pravidelně a baví vás, co se tam děje? Co byste řekli tomu, kdybychom vám ukázali, jak vypadá taková situace za kameramy. Jedna z největších scén tento týden byl večírek s Anitou.

Svatby v Benátkách nejsou jen o veselých životních situacích. Někdy nezbývá nic jiného než zatnout zuby a užívat si posledních momentů života. Stejně jako Jana Švandová, která si zahrála milionářku Anitu, jež umírá.

Olga a její kolegové uspořádali setkání pro smrtelně nemocnou Anitu Sušerovou (Jana Švandová). Přišli na něj všichni, které měla oblíbená „Suši“ ráda. Věděla, že se blíží její konec a chtěla, aby si ji pamatovali právě takto – krásnou, veselou, roztančenou. A ona si svůj poslední mejdan užila do poslední vteřiny. Zatančila si svatební tanec, jen pro ni zazpíval Martin Maxa, spolu s kouzelníkem vyčarovala holoubka, kterého pak pustila do nebe.

Scéna s Anitou byla plná barev, tak jaký by život měl být. Podívejte se do fotogalerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.