ZÁKULISÍ: Jak se natáčelo v kojeneckém ústavu?

70 a 71. díl Svateb v Benátkách byl plný překvapení. José v úterý zjistil, že je na 98% otcem dvojčat a Filip Krejza se ve čtvrtek konečně přiznal, že testy zfalšoval. Milánek zavedl Lolu do kojeneckého ústavu. Podívejte se s námi do zákulisí.

Milánek zatáhl Lolu, která nikdy nechtěla děti do kojeneckého ústavu, kde ji chtěl ukázat malého chlapečka, kterého si vyhlédl. Někdo ho odložil do babyboxu. Lola je vzteky bez sebe a pořádně Milánkovi vyčinila. Ten se rozhodl nenechat nic náhodě a vyhledal jejího gynekologa. Má snad Lola nějaké trauma po potratu? Milánek však netuší polovinu věcí, které mu Lola zatajila.

Vy se máte možnost podívat se na to, jak to vypadalo v zákulisí nejen v kojeneckém ústavu, ale i v ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.