Zákulisí natáčení: krev a bouračku si děti užily!

Ve čtvrtek jste mohli vidět brutální autonehodu dvojčat Olgy. Ema a Dan se rozhodli sami odřídit cestu k Josému, kterého se chtěli zeptat, jestli Eliška měla pravdu. Děti se dozvěděli, že jejich pravým otcem je Filip. Natáčení jejich autonehody ovšem nebylo tak dramatické, jak by se mohlo zdát.

Na místo, kde se měla autonehoda stát, nechal štáb dovést už poničené auto, které se následně zakomponovalo do scény. Natáčelo se poblíže pražského ateliéru, kde se seriál natáčí. Samozřejmě, že ani děti auto neřídily, ale bavily se u toho bravurně, jak uvidíte ve fotogalerii z natáčení.

Svatby v Benátkách také tento týden prožívají první přípravu na obřad homosexuálního páru, který nebude úplně jednoduchý. Číhá na ně totiž bývalá partnerka jednoho z nich, která se s homosexualitou svého expřítele nemůže smířit.

Podívejte se do fotoalerie, jak probíhalo natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.