ZÁKULISÍ s Bobem Kleplem a Miroslavou Pleštilovou

Bob Klepl má humoru na rozdávání. Ani jeho seriálová kolegyně Miroslava Pleštilová, která hraje Mariku Drozdovou a sestřičku Dr. Jonáše se nenechá zahanbit. Jak se natáčela humorná scéna, kdy Marie musela předvést krátký striptýz pro pacienta?

Miroslava Pleštilová společně s Bobem Kleplem tvoří povedenou dvojici na poli zubařském. Seriálová Marika se snaží donutit zubaře, aby začal investovat i do svých znalostí a vybavení. Není se čemu divit, Marika si kvůli práci sestry u zubaře doplnila vzdělání a může se pyšnit diplomem, proto chce využívat i nové technologie.

Někteří pacienti jsou ale poněkud náročnější než druzí. Takovým příkladem je i bratr Arlety, věděc, který viditelně trpí obsedantně kompulzivní poruchou (zkrátka potřebuje k životu jasný plán a věci musí být na svém místě). Marika se musela trochu svléknout, aby vědec vůbec u zubaře otevřel pusu. A když to udělala, pacientovi, jak vidíte, spadla rovnou čelist:-)

Podívejte se s námi do zákulisí prostřednictvím fotografií:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.