ZÁKULISÍ s Bobem Kleplem a Miroslavou Pleštilovou

Bob Klepl má humoru na rozdávání. Ani jeho seriálová kolegyně Miroslava Pleštilová, která hraje Mariku Drozdovou a sestřičku Dr. Jonáše se nenechá zahanbit. Jak se natáčela humorná scéna, kdy Marie musela předvést krátký striptýz pro pacienta?

Miroslava Pleštilová společně s Bobem Kleplem tvoří povedenou dvojici na poli zubařském. Seriálová Marika se snaží donutit zubaře, aby začal investovat i do svých znalostí a vybavení. Není se čemu divit, Marika si kvůli práci sestry u zubaře doplnila vzdělání a může se pyšnit diplomem, proto chce využívat i nové technologie.

Někteří pacienti jsou ale poněkud náročnější než druzí. Takovým příkladem je i bratr Arlety, věděc, který viditelně trpí obsedantně kompulzivní poruchou (zkrátka potřebuje k životu jasný plán a věci musí být na svém místě). Marika se musela trochu svléknout, aby vědec vůbec u zubaře otevřel pusu. A když to udělala, pacientovi, jak vidíte, spadla rovnou čelist:-)

Podívejte se s námi do zákulisí prostřednictvím fotografií:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.