Zamilovanost z nich přímo číší. Kdy to praskne?

Svatby v Benátkách - Zamilovaná Olga a José

v 63. dílu Svateb v Benátkách se diváci a divačky konečně dočkali toužebné splynutí dvojice Olgy a Josého. Olga celou první sérii domnělého otce dsvých dvojčat odmítala, seč jí síly stačily. A teď se ti dva od sebe nemohou odrthnout. Kdy to však oznámí svémnu okolí?

Olga měla dlouhou dobu temperamentního Josého zakódovaného jako nebzepečného partnera. Nemůžeme se příliš divit. Ti dva spolu prožili před deseti lety vášnivou noc, José odjel do Španělska, kde se úspěšně a bohémsky protloukal životem, zatímco Olga se starala o dvojitou dávku radosti - dvojčata ji dala pěkně zabrat.

Kdy je čas oznámit okolí jejich láskou? Nezaplaší ji?

Po rozchodu Josého s Marikou se však všechno otočilo o stodvacet stupňů. José si vyléval zlomené srdce u Olgy a její utěšování v noci se proměnilo v něco víc než jen přátelské klábosení. Od té doby jsou ti dva nerouzlučitelný pár, který se schází tajně. A jelikož jsou jejich životy už nadobro velice úzce propojeny s celou rodinou Drozdů, ale i Krejzovými, dlouho se jim jejich vztah utajit nepodaří. Kdy je však čas říct, že se z toho vyklube něco vážnějšího?

Svatby v Benátkách uvidíte již toto úterý ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.