Seriály a filmy

27. září 2018 13:04

Jana Mrákotová

Adélka z Tátů na tahu je ve skutečnosti Albert!

Roztomilá holčička Adélka ze seriálu Tátové na tahu, dcera Jakuba Berana, kterého hraje Štěpán Benoni, sice vypadá jako panenka, ale zdání klame. Ve skutečnosti je to totiž chlapeček! Podívejte se ale na video, jestli byste to poznali!

Jakub Beran, kterého Štěpán Benoni v seriálu Tátové na tahu představuje, je bývalý sportovec. Právě se rozvádí se svou manželkou Nikolou (Eva Josefíková), která mu utekla k bývalému agentovi (Pavel Řezníček). A utekla mu i se všemi jejich třemi dětmi – dvojčaty Pepou a Tondou a malou Adélkou. A právě na Adélku prozradil Štěpán jedno tajemství. „Moji dceru Adélku hraje chlapeček Albert a je to milionový herec. Tenhle klučina má prostě talent. Snad nebude mít jednou trauma z toho, že jako miminko musel nosit šatičky,“ chválí s úsměvem svého malého kolegu Štěpán.

Na začátku natáčení ale byly děti hned dvě – holčička a chlapeček – a zkoušelo se, které bude lépe reagovat na štáb, světla, kamery a lidi kolem. A Albert se k tomu postavil čelem jako chlap a hereckou úlohu vzal nakonec na sebe. Celý štáb si malého herce nemůže vynachválit, protože je to po dlouhé do době miminko, které téměř nepláče a na place si to vyloženě užívá. Podívejte se na jednotlivé epizody do archivu. Na webových stránkách se dozvíte i další informace, které se seriálu Tátové na tahu týkají.

Podívejte se na fotogalerii z natáčení s Albertem.

Zde malá ochutnávka pokračování seriálu Tátové na tahu

Další díl oblíbeného seriálu Tátové na tahu uvidíte v neděli 30. 9. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.