Seriály a filmy

4. října 2018 14:48

Jana Mrákotová

Do života Kamila a Tomáše z Tátů na tahu zasáhne vážná nemoc

Prvňáci se připravují na fotbalový zápas a přípravy berou vážně nejen oni, ale hlavně jejich tatínkové. Role trénera se ujímá Kamil a Štěpánka patří k oporám celého mužstva. Kvůli velkým bolestem ale musí Štěpánka s trénováním přestat.

Fotbalový zápas se blíží a rodiny prvňáků jím žijí. Nejinak je to i u Kamila a Toma. Kamil navíc velmi zodpovědně malé hráče připravuje. A právě tyto dva vyděsí zpráva o zdravotním stavu jejich Štěpánky. Podívejte se, jak přijme Kamil zprávu o tom, že je malá Štěpánka vážně nemocná.

Kamil je táta na plný úvazek

Štěpánka je Tomova neteř, kterou mají v pěstounské péči od doby, kdy Tomášovi zemřela sestra a on se stal jejím poručníkem Štěpánka i přes nepřízeň osudu, která ji provází od malinka, vyrůstá v milující rodině. Kamil děti sice nikdy neplánoval, ale nakonec je táta na plný úvazek. Tom plní více roli toho, kdo domácnost zajišťuje materiálně. Rodinu, kde je místo maminky druhý tatínek. Tátové na tahu ukazují, že i takto složená rodina prožívá úplně stejné radosti a starosti jako rodina v tom klasickém složení. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi diskutované téma, požádali jsme o názor psychologa Radka Ptáčka. Podívejte se na rozhovor.

Pokud jste nestihli jednotlivé epizody seriálu Tátové na tahu, podívejte se do archivu.

Další díl seriálu Tátové na tahu v neděli 7. 10. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek