Seriály a filmy

26. října 2018 10:25

Jana Mrákotová

Jakub Beran z Tátů na tahu hraje svůj nejtěžší zápas – o vlastní děti

Jakuba a Nikolu čeká rozvodové stání a hlavně bitva o děti. Obě strany vědí, že to nebude pro nikoho příjemná situace, Soudní stání se ale navíc nečekaně zkomplikuje – jedno z dvojčat se ztratí. Soud musí být dokonce nečekaně odročen.

Další pokračování seriálu Tátové na tahu začíná exkurzí prvňáčků do Mořského světa. Celá třída vyrazí v kostýmech prozkoumávat tajemství moře a všeho pod hladinou. Doprovází je z řad rodičů Gábina a Marek. Bohužel se ztratí jedno dvojče, konkrétně Pepa.

Podívejte se na ukázku.

Tato situace výrazně ovlivní I průběh prvního soudního stání Jakuba a Nikoly, ve kterém jde především o to, jakou roli bude hrát Jakub v dalším životě svých dětí. Jakub se netají tím, že má vážné obavy. Svěřuje se těsně před soudem Lucii

Jakubovy obavy

Jakub o své děti nechce přijít

Jakub se na soud celou dobu připravoval. Je odhodlaný se vlastních dětí nevzdat, a to I přes to, že se Nikola za vydatné pomoc Robina snaží, aby jeho role byla nadále co nejmenší. Jakub si je ale vědomý toho, že pokud nezabojuje, může o děti přijít. Snaží se o své upřímné touze být dál dobrým tátou přesvědčit i soudkyni. Můžete se podívat, jak mu to jde.

Jakub bojuje u soudu

Všechny díly seriálu Tátové na tahu a take informace z jeho natáčení můžete sledovat online!

Osmé pokračování seriálu Tátové na tahu uvidíte již tuto neděli 28. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.