Seriály a filmy

24. listopadu 2018 09:32

Jana Mrákotová

Jakub Beran z Tátů na tahu živí rodinu někdy ne úplně standardním způsobem

Seriál Tátové na tahu popisuje mimo jiné sílu kamarádství mezi hlavními hrdiny. A Marek Moravec s Jakubem Beranem v další epizodě ukáží, jak moc to někdy znamená.

Podívejte se sami na upoutávku na to, co naše hrdiny v dalším pokračování čeká.

Jakub je sexy třicátník, bývalý špičkový hokejista. Kvůli nezodpovědnému chování na vrcholu jeho kariéry se mu zhroutil svět – ze Sparty byl vyhozen, a kvůli nevěře, kterou marně popíral, málem přišel i o rodinu. Nyní se snaží nepromarnit svoji druhou šanci a snaží se, co mu síly stačí. Ono uživit početnou rodinu není úplně jednoduché. Vezme proto i poněkud neobvyklou pracovní nabídku. A zajímavý honorář mu překvapivě vyjedná jeho kamarád Marek Moravec…

Jaká je cena Jakuba Berana?

V dalším díle seriálu Tátové na tahu si na své přijdou především divačky. Hereckému představiteli Jakuba Śtěpánovi Benonimu scénář tentokrát předepsal jít téměř do naha. Přinášíme vám malou ukázku.

Jakubova show

Seriál Tátové na tahu sledujte také online.

Další pokračování seriálu Tátové na tahu v neděli 25. 11. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.