Seriály a filmy

3. listopadu 2018 09:00

Jana Mrákotová

Marek Moravec a Jakub Beran z Tátů na tahu neprožívají šťastné období

V Tátech na tahu bude opět přituhovat. Marka Moravce začne dobíhat jeho úlet. Příznivé obdobé neprožívá rozhodně ani Jakub Beran. Soud pro něj úplně nedopadl a nyní mu hrozí, že o děti ve finale přijde vlastně úplně.

Tátové na tahu tentokrát opět ukáží, že táhnou za jeden provaz, a že se snaží opravdu si vzájemně pomáhat. Akorát se jim jejich snaha někdy vymkne kontrole. Podívejte se na ukázku z další epizody.

Uvidíte už v neděli

Marka sžírají čím dál víc výčitky svědomí kvůli učitelce Noskové a snaží se vše před Alenou ututlat. Zároveň poslechne radu Libora, aby si tohle tajemství nechal pro sebe. Vyhledá i půvabnou učitelku, aby se ujistil, že ani ona neočekává žádné pokračování jejich nočního dobrodružství.

Už se to nesmí nikdy opakovat

Paní učitelka má take výčitky svědomí. Ty zesilují ještě víc, když vidí, jak se jí Alena snaží pomoc a je k ní neskutečně milá. Její rozhodnutí ulevit svému svědomí ale rozhodně n ení šťastné, jak můžete vidět ve videu.

Ženatý chlap se nelíbá!

Lehce není ani Jakubovi Beranovi. Když už se smíří s tím, že své děti nebude vychovávat ve střídavé péči, Nikola mu připraví další bombu – chce se odstěhovat s Robinem a dětmi do Norska. Jakub je zaskočený, ale je si vědom, že asi nic nezmůže. Rozhodne se proto, že dětem připraví parádní odpoledne na pouti, aby se všichni ještě užili. A užijí si ho opravdu všichni, akorát pro někoho je to ve výsledku poněkud bolestivé…

Tohle je pro někoho možná konec!

Seriál Tátové na tahu sledujte take online!

Devátou epizodu seriálu Tátové na tahu uvidíte v neděli 4. 11. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.