Seriály a filmy

28. září 2018 18:27

Jana Mrákotová

Marek Moravec z Tátů na tahu se ukáže jako skutečný rytíř!

V neděli večer čeká na diváky další díl seriálu Tátové na tahu. Povídejte se na malou ochutnávku toho, co naše hrdiny čeká.

Alena Moravcová má se svým mužem mimo jiné společné i to, že chce být ve všem dobrá. Aktuálně se však její nálada pohybuje na bodu mrazu. Zmítají se v ní pocity, že je úplně mizerná doktora a jako matka nestojí za nic. Je unavená a tak není divu, že průšvih na sebe nenechá dlouho čekat. Marek svoji ženu miluje a chce ji chránit. Podívejte se, jak jeho snaha o záchranu Aleny dopadne.

Proč Štěpánka mňouká?

Kamil s Tomášem musí pro změnu řešit podivné chování Štepánky, která si ve škole hraje na kočičku. A to dokonce tak věrohodně, že musí Kamil na koberec do školy k obávané zástupkyni ředitelky slečně Suché. Jak milovanou Štěpánku brání, můžete vidět v ukázce.

Nestihli jste předchozí epizody Tátů na tahu? Sledujte svůj oblíbený seriál online.

Čtvrtou epizodu seriálu Tátové na tahu vysílá Prima v neděli 30. 9. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.