Seriály a filmy

13. září 2018 13:10

Jana Mrákotová

Tátové na tahu – Jakub Beran oslavil dodatečně svoje narozeniny

Minulou neděli odvysílala Prima první díl seriálu Tátové na tahu. Jedním z tatínků, který si okamžitě získal srdce diváků a hlavně divaček, je Jakub Beran, kterého hraje Štěpán Benoni. A právě Štěpánovi jsme přišli popřát k narozeninám.

Jakub Beran je sexy třicátník, bývalý špičkový hokejista. Kvůli nezodpovědnému chování na vrcholu jeho kariéry se mu zhroutil svět – ze Sparty byl vyhozen, a kvůli nevěře, kterou marně popíral, ho opustila i jeho manželka Nikola. Jeho hereckým představitelem je sympatický Štěpán Benoni. Štěpán si okamžitě získal diváky a především pak divačky na svou stranu. Zjistili jsme, že Štěpán oslavil ke konci srpna 34. narozeniny. Nemohl tedy chybět, byť dodatečně, narozeninový dort a také malý dárek. Štěpán je vášnivý rybář a tak mu wobler na ryby udělal radost. Štěpáne, úspěšný lov!!!

Připomeňte si ukázkou, jaký Jakub Beran, kterého Štěpán v seriálu Tátové na tahu hraje, je.

Další díl seriálu Tátové na tahu sledujte v neděli 16.9. ve 20.15 na Primě.

Jednotlivé epizody seriálu Tátové na tahu a také informace a reportáže ze zákulisí sledujte online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.