Seriály a filmy

4. září 2018 15:12

Jana Mrákotová

Tátové na tahu – Kamil Adámek je táta, co fantasticky peče

Táta Kamil se vymyká zažitým konvencím. Je vtipný, empatický, loajální a žije v registrovaném partnerství.

Kamila Adámka ze seriálu Tátové na tahu má každý rád. Stejně jako má každý rád jeho fantastické koláče, které peče. Nikdy nečekal, že by se jako homosexuál mohl stát tátou, ale po smrti sestry jeho životního partnera Tomáše nebyl nikdo jiný, kdo by se o malou Štěpánku dokázal postarat lépe. Holčička se rychle stala středem Kamilova života. Kamil sice neustále pochybuje o svých výchovných schopnostech, ale ve skutečnosti je Štěpánce tím nejlepším otcem na světě.

Petr Vaněk jako tatínek, co fantasticky peče

Hereckým představitelem Kamila je herec s uhrančivým pohledem Petr Vaněk. Svého „tatínka“ si rozhodně oblíbil a fandí mu. A stejně jako Kamilovi je mu výchova dětí blízká. Sám je otcem malé dcery a rozhodně se nebrání zůstat na mateřské dovolené. Spíš naopak. Podívejte se na rozhovor a fotogalerii.

Tátové na tahu už v neděli 9. 9. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.