Seriály a filmy

6. září 2018 11:35

Jana Mrákotová

Tátové na tahu očima špičkového psychologa

V neděli ve 20.15 se na obrazovky chystají Tátové na tahu, nový seriál televize Prima. Jaké to je, když se v rodině obrátí role a péči o děti a domácnost převezmou otcové? Zeptali jsme se za vás renomovaného klinického psychologa Radka Ptáčka.

Nový seriál Tátové na tahu přinese na obrazovky zcela jiný pohled na výchovu dětí a péči o chod domácnosti. Čtyři tátové, kdy každý je úplně jiný, předvedou, co umí. A že když chlapi dělají dělají totéž co ženy, není to vždy totéž. Dopravit děti do školy ještě před tím, než jim skončí vyučování. Nezapomenout se po rozvodu vystěhovat z bytu. Nebo zajít na nákup a místo piva koupit sunar. Výchova je teď v jejich podání dobrodružnější. Ale tento, pro někoho čistě ženský svět, naše tatínky baví.

Názor odborníka na „táty na tahu“

Střídavá péče, tátové na mateřské, obrácené role v rodinách – to vše jsou témata, která nyní ve společnosti velmi rezonují. Obrátili jsme se proto na klinického psychologa Radka Ptáčka a požádali ho jeho názor coby předního odborníka na tuto problematiku. Podívejte se na rozhovor.

První díl seriálu Tátové na tahu na Primě již tuto neděli 9. 9. ve 20.15! Seriál Tátové na tahu můžete sledovat i online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.