Seriály a filmy

8. srpna 2018 12:55

Jana Mrákotová

Tátové na tahu - režisér má vždycky pravdu

Start nového seriálu televize Prima Tátové na tahu se blíží. Už v září se divákům představí čtyři tatínci v podání Štěpána Benoniho, Karla Dobrého, Saši Rašilova a Petra Vaňka. Právě tyto sympaťáky na place režijně vedou Jiří Chlumský a Martin Kopp.

Za Jiřím Chlumským jsme se vypravili na natáčení seriálu Tátové na tahu, abychom zjistili, jak je doposud spokojený s jeho průběhem. Pan režisér si natáčení pochvaluje a i on divákům slibuje, že se bude na co koukat.

Herecké obsazení seriálu Tátové na tahu je odtajněné. Jak se líbí Jiřímu Chlumskému a měl on sám možnost casting ovlivnit?

Seriál Tátové na tahu je o tom, že když chlapi dělají totéž, co ženy, není to totéž. A jak to může vypadat, když si domácnost a výchovu dětí vezmou na starost muži. Umí si ale pan režisér představit, že on sám by se do této situace dostal? Se smíchem odpověděl, že představit si to umí. Také nám svěřil, jaká domácí práce mu není cizí a čemu se naopak vyhýbá.

Tátové na tahu na Primě od září každou neděli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.