Seriály a filmy

8. srpna 2018 12:55

Jana Mrákotová

Tátové na tahu - režisér má vždycky pravdu

Start nového seriálu televize Prima Tátové na tahu se blíží. Už v září se divákům představí čtyři tatínci v podání Štěpána Benoniho, Karla Dobrého, Saši Rašilova a Petra Vaňka. Právě tyto sympaťáky na place režijně vedou Jiří Chlumský a Martin Kopp.

Za Jiřím Chlumským jsme se vypravili na natáčení seriálu Tátové na tahu, abychom zjistili, jak je doposud spokojený s jeho průběhem. Pan režisér si natáčení pochvaluje a i on divákům slibuje, že se bude na co koukat.

Herecké obsazení seriálu Tátové na tahu je odtajněné. Jak se líbí Jiřímu Chlumskému a měl on sám možnost casting ovlivnit?

Seriál Tátové na tahu je o tom, že když chlapi dělají totéž, co ženy, není to totéž. A jak to může vypadat, když si domácnost a výchovu dětí vezmou na starost muži. Umí si ale pan režisér představit, že on sám by se do této situace dostal? Se smíchem odpověděl, že představit si to umí. Také nám svěřil, jaká domácí práce mu není cizí a čemu se naopak vyhýbá.

Tátové na tahu na Primě od září každou neděli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.