Seriály a filmy

18. října 2018 09:04

Jana Mrákotová

V Tátech na tahu dojde i na pěstní souboje!

V dalším díle seriálu Tátové na tahu dojde i na pěsti. Blížící se totiž rozvod Jakuba a Nikoly Obě strany jsou tedy okolnostmi donucené sáhnout po tvrdších zbraních.

Lubor, Kamil a Marek navštíví stripbar, aby Jakubovi sehnali usvědčující důkazy na Robina. Jejich mise však skončí fiaskem a Jakub musí nakonec vše usměrňovat, jak je vidět i z naší ukázky.

Jakub zachránce!

Herci kaskadéry a kaskadér hercem

Herci se v rámci natáčení dostanou do nejrůznějších situací a prostředí. Nejinak je to i v případě nového seriálu Tátové na tahu. A i na rodinném seriálu se jim nevyhnou skoro až akční scény, které jsou vedené zkušenými kaskadéry - koordinátory. Na Tátech na tahu s herci pracovala skutečná kaskadérská špička, která má za sebou práci na filmech jako je Titanic, Zachraňte vojína Rayena nebo Gladiátor - Martin Hub. Martin si v seriálu také sám zahrál roli vyhazovače. Využili jsme příležitosti a zeptali jsme se, jak na tom naši hrdinové při natáčení kaskadérských scén jsou. A je mezi nimi nějaký skutečný kaskadérský talent? Podívejte se na video.

Kdo z Tátů je skutečný kaskadérský talent

Sledujte vše o seriálu a jednotlivé epizody online.

Pokračování seriálu Tátové na tahu v neděli 21. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.